2737
2739
عنوان

مادر شوهرررررر

| مشاهده متن کامل بحث + 2794 بازدید | 93 پست
خب تنهایی سخته،من داداشم زن بگیره مجبوریم تقسیم وظیفه کنیم. ۲۷سال دست تنها بزرگمون کرده بهرحال نمیش ...

یه عمر بچه بزرگ کنی و بعدش نتونی ازش کمک بگیری !خانما شما هم به سن اون مادر میرسید یکمی درکش کنید الان سنی ازش گذشته به محبت و نگهداری اونا نیاز داره.

نه شاید عوضی باشه بره به شوهرش بگه بعد زندگی رو براش زهرمار میکنه

درسته اینم ممکنه.ولی واقعا سخته چون واقعا دیگه استقلال نداره بنده خدا.یکی از دوستان من انقد با مادرشوهرش اختلاف دارن که آرزوی مرگ مادرشوهرشو میکنه‌😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هی خواهر!دلم داره میترکه از غصه.فقط خدا میدونه تو دلم چه خبره!واگذارشون کردم به خدا

میفهممت عزیزم،شوهرمنم تاحدودی همینجوریه،البته نه به این غلظت،ولی اولویت زندگیش مامان و باباشن بعد من😕

2731
هی خواهر!دلم داره میترکه از غصه.فقط خدا میدونه تو دلم چه خبره!واگذارشون کردم به خدا

وااااییی ت تنهاااابخوابی واقعا ک خودتو دور ازجون بزن ب ی دل دردی چیزی یکاری کن خداااااااا من جا ت دارم سکته میکنم

آدم چجوری قبل ازدواج بفهمه😭به منم یاد بدین  آخه خاستگارای من همه سنتی میان قبل اینکه همو ببین ...

خواستگار سنتی همینه عزیزم اینم که میگم تو جلسه خواستگاری میشه کمی فهمید خیلی کمه 

مثلا باید بپرسی قرار کجا خونه بگیرید،مثلا اگه گفت نزدیک خانوادم با منطقه نزدیک خونه مامانش آدرس داد یعنی ممکنه با همچین چیزایی رو به رو بشی

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
2740
یه عمر بچه بزرگ کنی و بعدش نتونی ازش کمک بگیری !خانما شما هم به سن اون مادر میرسید یکمی درکش کنید ال ...

آره ولی نه اینکه همش سر یه عروس و پسر خراب شه که اونم مادرشوهر سگ اخلاق خب آدم باید یکم مراعات عروسشم بکنه وقتی این شرایط رو داره

قبل ازدواج اینا رو می دونستی یا نه؟

نه بابا اگه‌میدونستم مگه خر بودم زنش بشم؟وقتی شوهر من مجرد بود مادرش اصلا خونه نبود یک ماه یک ماه میرفت گردش و مسافرت و خونه قوم و خویش شوهر‌من تنها بود تو خونه شانس من وقتی ازدواج کردیم مامانش تازه فهمید چقد پسر اخریشو دوس داره روزی حتما حتما ۱بار رو دیگه زنگ میزنه و احوالشو میگیره دیگه حتما میپرسه غذا چی خورده کدوم شبکه رو نگاه میکنه چند ساعت خوابیده و خلاصه همه چی ....

همش ۲۴ سالمه اشتباهی اسممو گذاشتم پیرزن قابل تغییرم نیست   
اونم احتمالا میگه میخوای تنها نمونی توهم بیا خونه ی مامانم،یا مامانمو میارم خونه مون.من این مردارو خ ...

اره دقیقا

منم حالم بده از اول بارداریم.خیلی خیلی خیلی حالت تهوع دارم .یه سره تو دسشویی ام گلاب به روتون.اونجا اصلا راحت نیستم.نمیرم.اونم تنها میره .تازگی ها از غروب میره اونجا .دارم روانی میشم دیگه

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
تنهایی سخته ولی واقعا این درست نیست که حتی یک شبم تو خونه‌خودت نخوابی و بخوای همش بری خونه بچه هات م ...

منم میگم تقسیم وظیفه کنید دیگه

الان خاله شوهرمم همینه شبا یا نوه ها میرن پیشش یا بچه هاش...اصلا تنها نمیشه خوابید

مثلا مامان من فشار خون داره این داداشم ک مجردم هست ازدواج کنه اصلا نمیتونیم تنهاش بزاریم باید تقسیم کنیم پیشش باشیم دیگه. اتفاقا قبل خواستگاریم که بریم حتما شرایط رو میگیم اگر طرف پذیرفت که اوکی نپذیرفت خدا نگهدارش..

شمام حق داری و صد البته هر شب هر شب سخته بین بقیه هم تقسیم شه از اولم به شوهرت بگو ولی سریع جبهه نگیر..

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
نه بابا اگه‌میدونستم مگه خر بودم زنش بشم؟وقتی شوهر من مجرد بود مادرش اصلا خونه نبود یک ماه یک ماه می ...

حس رقابت پیدا کرده مادرش با تو

پدرش رود فوت کرده؟

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
یه عمر بچه بزرگ کنی و بعدش نتونی ازش کمک بگیری !خانما شما هم به سن اون مادر میرسید یکمی درکش کنید ال ...

درسته عزیزم همه ما احتمالا به سنی میرسیم که احتیاج به کسی پیدا کنیم ولی من چند مورد تو اطرافم دیدم که خانومه انقد غرور خودشو حفظ کرده که تنها زندگی کرده باشگاه رفته دوره با دوستاش برگزار کرده که بچه هاش همش دنبالشن که ببیننش یا وقت خالی پیدا کنه برن پیشش.

2706