2733
2734
عنوان

مادر شوهرررررر

| مشاهده متن کامل بحث + 2794 بازدید | 93 پست
مستاجریم چه اتمام حجتی؟مگه جرات دارم بگم‌مامانت نیاد نزدیک ما؟اینقدر بی آبرویی میکنه که نگو دیگه زنگ ...

عيب نداره بهتر 

وقتي شوهرت به حرفت گوش نميده يه ابروريزي و دو ماه جنگ و دعوا بهتر از اينكه سالها عذاب بكشي و بقيه خوش باشن بزار تو عداب ميكشي بقيه هم يه خورده حرص بخورن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

ببين اگر امروز با شوهرت اتمام حجت نكني هر روز بحث و دعوا داريد در آينده. از اينكه دعواتون بشه نترس چون يه بار دعوا كردن بهتر از هرروز دعوا كردنه. حتي نزديكتونم اجازه نده بگيره چه برسه به آپارتمان خودتون . اينطوري بين تو و همسرت فاصله اي ميفته كه آتيشش هر دوتونا ميسوزونه و ديگه هرگز درست نميشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرشمادیگه نوبره،همه میگن زن باردارتنهانخوابه،شوهرشما تنها میذارتتون و میره پیش مادرش؟

هی خواهر!دلم داره میترکه از غصه.فقط خدا میدونه تو دلم چه خبره!واگذارشون کردم به خدا

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2742
اخه ی چیزی میگیا اونایی ک سنتی ازدواج میکنن چحوری بفهمن تو جلسه خاستگاری بگن ببخشید شما بچه ننه هستی ...

خوب بدی ازدواج سنتی همینه دیگه

نباید ازدواج سنتی کرد

البته همون سنتیش‌ هم یه کمی میشه این چیزا رو تو جلسه خواستگاری فهمید البته خیلی کم

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
امیدوارم تصمیمشو عوض کنه عزیزم.واقعا اگر رفت و آمد حد داشته باشه چه خانواده دختر و چه خانواده پسر خی ...

دقیقا همینطوره بخدا من بخاطر همین موضوع خونه کنار مامانم نگرفتم فاصلمون زیاده باهاشون بعد حالا مادرشوهرم پیله کرده فقط کنار ما خونه میخواد 

همش ۲۴ سالمه اشتباهی اسممو گذاشتم پیرزن قابل تغییرم نیست   
این یه بدبختی بزرگ شده واسه من.الان منه بیچاره چند شبه تنها میخابم .چون مادرشوهرم میترسه .شوهرم من ب ...

نصف شب زنگش بزن بترسونش بگو درد دارم یا یه صدایی اومد  تا بیاد پیشت چه معنی میده زن گرفته که بره ور دل ننه ش بخوابه دوبار دعوا کن دیگه نره بگو برا ننه ت شوهر پیدا کن اگه راس میگی

2738
الان شهرستان چطور میخوایه؟ شوهرتم اشتباه میکنه بچه ننه ستولی خب یه زن بیوه بهرحال بچه هاش در قبالش ...

میره پیش دخترش.همسایه ان 

قبل ازدواج آدم باید این چیزا رو مطرح کنه باید ببینه طرفش بچه ننه است یا نه

آدم چجوری قبل ازدواج بفهمه😭به منم یاد بدین 

آخه خاستگارای من همه سنتی میان قبل اینکه همو ببینیم خانواده هامون بهم معرفی میشن

هرچی خاستگار داشتم سنتی بوده

خیلی میترسم ی موقع خدای نکرده همسر آیندم اینطوری باشه

این یه بدبختی بزرگ شده واسه من.الان منه بیچاره چند شبه تنها میخابم .چون مادرشوهرم میترسه .شوهرم من ب ...

خب تو هم بگو من میترسم ای بابا عجب ادمای نفهمی هستن این مردا واقعا 

انشالله عزیزم 

2706