2737
2734
عنوان

مادر شوهرررررر

| مشاهده متن کامل بحث + 2794 بازدید | 93 پست

من الان تو این شرایط دوست دارم برم یه جای دنج و خلوت این میخواد بیاد تو مرکز استان

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=131396286]یه عمر بچه بزرگ کنی و بعدش نتونی ازش کمک بگیری !خانما شما هم به سن اون مادر میرسید یکمی درکش کنید ال ...[/QUOTE]

نه عزیزم حرف شما فقط از روی احساس هست نه منطق!! اون پسر طبق روال یه زندگی عادی با این خانوم ازدواج کرده و باید زندگیش را تشکیل بده و خانواده خودش را درست کنه . چرا یه مادر به خاطر تنهاییش و البته خودخواهی خودش باید بیاد و رندگی دوتا جوون را خراب کنه و عشق و عاطفه بینشون را ازبین ببره؟؟ اون خانوم باید یاد بگیره کاراش را خودش انجام بده و تنهاییش را جوری پر کنه نه اینکه زندگی و آرزوهای به دختر جوان را به باد بده چرا؟؟ فقط واسه اینکه خانوم حوصلش تنهایی سر میره؟؟ مگه ایشون ناتوانن ؟؟ منکه هرگز حاضر نیستم چنین خیانتی در حق پسرم بکنم مگر اینکه واقعا فلج و از کار افتاده بسم. برعکس سعی میکنم هرطور از دستم بر میاد شور و شوق جوونی و زندگی و عشق تو زندگیشون به وجود بیارم

2731