2737
2734
عنوان

مادر شوهرررررر

2794 بازدید | 93 پست

بچه ها سلام

مادرشوهرم شهرستان خونه داره ولی میخواد بیاد شهر ما یعنی مرکز شهر... نصف بچه هاش اینجان میخواد بیاد اینجا خونه اجاره کنه شوهر من بچه اخریه خیلی لوس و بچه ننه هست قبلا هم‌مادرش اینجا خونه داشته و شوهر من خیلی توی رقت و امد زیاده روی میکرد وقتی که رقت شهرستان یه نفس راحت کشیدم ولی الان باز میخواد بیاد و بدبختی اینجاست که فقط داره کنار خونه ی ما دنبال خونه میگرده میخواد خیلی نزدیک به ما‌خونه بگیره حتی به شدت دنبال یه واحد تو اپارتمان خودمونه شوهرمم به نگهبان سپرده اگه واحدی خالی شد بهش بگه که اجاره کنن..

همش ۲۴ سالمه اشتباهی اسممو گذاشتم پیرزن قابل تغییرم نیست   

مادرشوهرمم به هیچ عنوان شبا تنها نمیخوابه حتما باید یکی پیشش باشه و اگه نزدیک ما باشه یا ما هر شب باید اونجا باشیم‌یا اون بیاد خونه‌ما 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خب تنهایی سخته،من داداشم زن بگیره مجبوریم تقسیم وظیفه کنیم.

۲۷سال دست تنها بزرگمون کرده بهرحال نمیشه مادرمون برامون مهم نباشه

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

یعنی اصلا هم نمیتونم باهاش کنار بیام اخلاقمون خیلی متفاوته پاتو جلوش دراز کنی ناراحت میشه چاییت کف داشته باشه قهر میکنه سفره رو دیر بندازی ناراحت میشه از صبح تا شب فقط تلویزیون باید ای فیلم رو نشون بده اگه بیاد اینجا رسما ارامش من از بین‌میره

الان شهرستان چطور میخوایه؟

شوهرتم اشتباه میکنه بچه ننه ستولی خب یه زن بیوه بهرحال بچه هاش در قبالش وظایفی دارند

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
برو به نگهبانه بگو وقتی خالی شد خبر نده

نمیشه که مرتب شوهرمو میبینه یه وقت بهش میگه دیگه خر بیار باقالی بار کن 

2706