2752
2734

والا ما پولامون دیگه از پارو بالا میره به قول معروف تا این حد! 

تو طول سال به کلی نیازمند و خیریه و جهیزیه و اینا کمک میکنیم  سالانه کلی نذری و احسان میدیم دیگه نمیدونیم این همه پولو چیکار کنیم هر چقدر خرج میکنیم تمومی نداره  پدرم شوهرم داداشام اصلاااا سر کار نمیرن که مبادا مبادا پولی اضافه بشه!  یعنی تا این حد  یعنی تو انقد دارایی که داریم موندیم که چیکار کنیم دیگه میگن برا چی بریم سر کار 

شوهرم همیشه ناراحته میگه حیف انقد پول که تا آخر عمرم همش لخوریم بخوابیم تموم نمیشه و باید بمونه نوه نتیجه ها و هفت نسل بعد از خودمون هم کلی خرج کنن که بازم تموم نمیشه🤦🏻‍♀️

شوهرم دیگه خسته شدخ میگه مجبوریم سر کار اینا هم نمیتونیم بریم زندگی یکنواخت شده😫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باشه 

یکم از خوشی هات بده من لازم دارم

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهر بوی غم میده، مردم انگار حال و حوصله ندارن، اما... این نیز بگذرد ...چند وقت بعد هممون به شرایط جدید عادت میکنیم ، بعد حاج قاسم ، بعد مترو پل و پلاسکو ، بعد کشتی سانچی و سانحه هواپیما و کوه زاگرس ....و بعد از هزاران بعدها...چطور عادی شد و برگشتیم به زندگی ؟این روزا هم میگذره، روزای جدید ، سال جدید و همه چیز فراموش میشه انگاری که از اول چیزی نبود، هرچند که من واقعا جگرم سوخت😔هر چند که این هم خواست خداست ، ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🇮🇷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🇮🇷 ایران من تسلیت🖤
عالی بود 😂 میگم خیرات زیاد ندید چون دوباره مالتون برکت پیدا میکنه و ی دردسر جدید 😂

هر بار سوار ماشین میشیم هر کدوممون کلی پول از پنجره ماشین میریزیم بیرون میگیم ثواب داره شاید کسی خواست برداره شاید کسی روش نمیشه مستقیم گدایی کنه