2737
2739
عنوان

مادر شوهرررررر

| مشاهده متن کامل بحث + 2794 بازدید | 93 پست
به نظرم به نگهبانتون بگو لطفا برادری کن در حقم اگر خونه خالی بشه بگی زندگیم میریزه بهم من بعد خدا ام ...

این کار خیلی ریسک داره 

همش ۲۴ سالمه اشتباهی اسممو گذاشتم پیرزن قابل تغییرم نیست   
اخه ی چیزی میگیا اونایی ک سنتی ازدواج میکنن چحوری بفهمن تو جلسه خاستگاری بگن ببخشید شما بچه ننه هستی ...

دقیقا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یه جورایی وضعیتم شبیه توی اسی شوهر منم پیله کرده خونه دو طبقه بگیریم یه طبقش ما یه طبقش مادرش،هرچی بهش میگم بابا عروس و مادرشوهر یه جا نمیشه اختلاف پیش میاد میگه ن اونا خونه خودشونن ما خونه خودمون به اونا چه 

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2731
عيب نداره بهتر  وقتي شوهرت به حرفت گوش نميده يه ابروريزي و دو ماه جنگ و دعوا بهتر از اينكه سال ...

ابرو ریزیا رو میکنه اخرشم کار خودشونو میکنن اگه‌فایده ای داشت که برام مهم نبود بقیه چی‌میگن

یه عمر بچه بزرگ کنی و بعدش نتونی ازش کمک بگیری !خانما شما هم به سن اون مادر میرسید یکمی درکش کنید ال ...

عزیزم رسیدن به پدر و مادر جزو وظایف هرآدمیه،ولی هرمردی باید توان مدیریت کردن اوضاع بین مادروپدر و زنش رو داشته باشه،نه ازاینوربوم بیفته نه ازاونور بوم،بعضی مردا دیگه شورشو درمیارن انقدرکه بچه ننه هستن

نه بابا اگه‌میدونستم مگه خر بودم زنش بشم؟وقتی شوهر من مجرد بود مادرش اصلا خونه نبود یک ماه یک ماه می ...

وابستگی شوهرتم درست نیست

چندسال شوهرش فوت شده؟و خودش چندسالشه؟

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
ببين اگر امروز با شوهرت اتمام حجت نكني هر روز بحث و دعوا داريد در آينده. از اينكه دعواتون بشه نترس چ ...

اره من و شوهرم خیلی مشکل داشتیم تازه زندگیمونو جمع و حور کردیم ولی با اومدن مامانش دوباره همه چی خراب میشه مطمئنم هیچ کاری هم از دستم برنمیاد چون هرچی دعوا کنم هرچی بجنگم میدونم فایده ای نداره فقط باید بشینم دعا کنم خونه گیرش نیاد 

2740
دقیقا همینطوره بخدا من بخاطر همین موضوع خونه کنار مامانم نگرفتم فاصلمون زیاده باهاشون بعد حالا مادرش ...

عزیزم نذر کن یه کاری که میتونی رو انجام بدی اگر درست شه چون فقط خدا میتونه کمکت کنه.از خدابخواه برای حفظ زندگیت کمکت کنه.

وااااییی ت تنهاااابخوابی واقعا ک خودتو دور ازجون بزن ب ی دل دردی چیزی یکاری کن خداااااااا من ج ...

واقعا همیشه هم فشارم پایینه و ضعیفم.به شوهرم میگم ببینی کی بیفتم بمیرم و تو اصلا خبر دار نشی  

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
آدم چجوری قبل ازدواج بفهمه😭به منم یاد بدین  آخه خاستگارای من همه سنتی میان قبل اینکه همو ببین ...

معمولا بچه های اخری همه بچه ننه هستن

درسته عزیزم همه ما احتمالا به سنی میرسیم که احتیاج به کسی پیدا کنیم ولی من چند مورد تو اطرافم دیدم ک ...

چه عالی ایول باشگاه میره ! خیلی خوبه ولی باید بچه هاش تامین کنن تا مستقل باشه خیلیا این طور نیستن به توجه و مراقبت نیاز دارن مثل مادر شوهرم که به توجه عاطفی نیاز داره. آدم که پا به سن میزاره از لحاظ روحی وابسته تر میشن.

یه عمر بچه بزرگ کنی و بعدش نتونی ازش کمک بگیری !خانما شما هم به سن اون مادر میرسید یکمی درکش کنید ال ...

من بخدا مشکلی ندارم که مثلا هفته ای یه شب پیش ما باشه ولی هرشب واقعا انصاف نیست منم به تنهایی و ارامش خونه ی خودم نیاز دارم 

آره ولی نه اینکه همش سر یه عروس و پسر خراب شه که اونم مادرشوهر سگ اخلاق خب آدم باید یکم مراعات عروسش ...

وای دقیقا حرف منو زدی 

2706