2733
2734
یه دوستی من داشتم میگفت من هفته ای دو تا خواستگار دارم بنده خدا آخر سرم از بین اوننننن همهههههه یه د ...

من چند تا دوست داشتم پشه نرم از کنارشون رد میشد میگفتن خواستگارمه😏😏😂

خدا بزرگتر از دردای ماست رفیق❤
ممنون عزیزم. هم چنین برای خودت ایشالا. 🌷سنت زیاد نیست. امسال یا سال دیگه ازدواج کنی عالی میشه... چن ...

والا تکو توکی دارم ولی اون چیزی که خواستم نبوده به نظرم ادم ازدواج نکنه بهتره تا ازدواج بد بکنه

مرز در عقل و جنون باریک است کفر و ایمان چه به هم نزدیک است 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جوری بود شوهرش مگه؟؟ شرایط شوهرش چی بود ؟؟  منم می گم که... کمیت مهم نیست. کیفیت مهمه😅😅 ا ...

والا چه عرض کنم ... انشااله که شما با یک آقای برازنده از همه نظر ازدواج کنی ...عجله نکن...کیفیت مهمتره...

2742

مرسی دقیقا ... من چند سال بعد از بیشتر دوستام ازدواج کردم این بنده خدا هر وقت منو میدید میگفت هههههه هنوز ازدواج نکردی!!!؟؟؟ میگفتم من عجله ندارم.... خدا رو شکر تو ازدواج کردی...

والا چه عرض کنم ... انشااله که شما با یک آقای برازنده از همه نظر ازدواج کنی ...عجله نکن...کیفیت مهمت ...

خب برام عجیب و جالب بود که گفتین آخرش انتخابش بد بوده. خواستم ببینم چی بوده و در چه حد که اینقدر براتون مهم بوده... اگر می گفتین خوب بود... والا من دروغ نمی گم... خودمم البته همیشه چون دنبال کیفیت بودم تا حالا ازدواج نکردم ولی خب هم سنم داره می ره بالا هم خواهر کوچیکم زودتر ا خودم رفت هم راستش نیازها یه کم داره فشار میاره 😂😂به همین خاطر می خوام بی خیال کیفیت زیاد بشم... شایدم همین شخصی که شما می گید هم اینجوری بوده.... چون آدم وقتی هی خواستگار میاد و می ره یه جایی به بعد خییلی خسته میشع و اکثرا هم من دیذم بدترین انتخاب ممکن رو می کنن اونایی که زیاد خواستگار دارن.. 

مرسی دقیقا ... من چند سال بعد از بیشتر دوستام ازدواج کردم این بنده خدا هر وقت منو میدید میگفت هههههه ...

حالا اینو بگم من ۲۱ سالمه دوستم ۲۳ بعد من ی رشته خوب قبول شدم اون ۴ بار کنکور داد نتونست قبول بشه تازه الان رفته دانشگاه 

چند روز پیش به من پیام داده خوشبخت تو چطور تو این ۴ سال دانشگاه شوهر پیدا نکردی نکنه منم بلایی که به سر تو اومده به سرم بیاد 

من قیافم اینجوری بود فقط 😲😲😲😲😲😲

یعنی ببین چقدر پر رو 😐

2740

منم اینجور. آدما رو دیذم ولی من اینجوری نیستم. خواستگارا هم همه سنتی ن  و تلفن می کنن خونه ولی خب موردای معمولی ن.. از این به بعد هم احتمالا کم تر بشن به خاطر سنم... 27 سالم شده امسال 

نظرتون راجب ازدواج فامیلی با تک پسر چیه دوستان ؟

میشه مث ازدواج خواهر من😂😂به نطر من که خوبه.... البته بسته گی داره.. اگر وابسته و بچه ننه و خیلی پرتوقع نباشه خوبه.... چون تک پسرا ممکنه اینجوری باشن... 

منم اینجور. آدما رو دیذم ولی من اینجوری نیستم. خواستگارا هم همه سنتی ن  و تلفن می کنن خونه ولی ...

خب اگه خوبن سخت نگیر دیگه بالاخره آدم کامل پیدا نمیشه 

۲۷ زیاد نیست اصلا

2706