2737
2734
مرسی دقیقا ... من چند سال بعد از بیشتر دوستام ازدواج کردم این بنده خدا هر وقت منو میدید میگفت هههههه ...

به منم دقیقا تو فامیل زیاد اینجوری می گن و سوال می پرسن. خصوصا هر سال عید می گن تو دوباره ازدواج نکردی؟؟! 😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اگه خوبن سخت نگیر دیگه بالاخره آدم کامل پیدا نمیشه  ۲۷ زیاد نیست اصلا

آره خودمم قصدم همینه تو سال جدید... البته اگر بتونم.. متاسفانه یه کم کمال گرام... خودم که خیلی، احساس، می کنم سنم رفته بالا... خصوصا از وقتی خواهر کوچیکم نامزد کرده روحیه م به هم ریخته و احساس می کنم شاید است موضوع تاثیر بزاره و خواستگارام خیلی کم یا بد بشن.. 

2731
خودت خواستگار داری مهم نیست اون ازدواج کنه یا نه  فکرشو کن من اختلافم ۴ ساله با خواهرکوچیکم هر ...

خب من خواستگار داشتم تا حالا ولی می ترسم ازدواج خواهر کوچیکم باعث بشه خواستگار نیاد دیگه و بگن این بزرگه  عیبی داشته حتما... 

2738
خب من خواستگار داشتم تا حالا ولی می ترسم ازدواج خواهر کوچیکم باعث بشه خواستگار نیاد دیگه و بگن این ب ...

نه ربطی نداره .کسی که انقدر سبک مغز و بیشعور باشه همون بهتر وارد زندگیت نشه . الان دیگه اون دوران گذشته .توروخدا این قصیه باعث نشه تن به انتخابای علط بدی

نه ربطی نداره .کسی که انقدر سبک مغز و بیشعور باشه همون بهتر وارد زندگیت نشه . الان دیگه اون دوران گذ ...

درست می گین... چشم. حتما حواسم هست. به خاطر این اتفاق نباید خودمو بندازم تو چاه... ممنون 🙏ایشالا که ‌شما هم یه خواستگار خوب بیاد برات و همونی باشه که می خوای و ازدواج کنی و خوشبخت بشی. 🌷🙏زیاد خواستگار داشتن زیاد سودی نداره... یکی باشه ولی همونی باشه که می خوای... 

خب برام عجیب و جالب بود که گفتین آخرش انتخابش بد بوده. خواستم ببینم چی بوده و در چه حد که اینقدر برا ...

منظور از کیفیت یه پسر خوش تیپ و پولدار و ... نیست ، کیفیت در واقع اینه که شما با شخصی که ازدواج میکنی از همه نظر به هم بیایید. انسان معقولی باشه ، سالم باشه.....با اوضاع مالی متوسط و قیافه متوسط میشه زندگی کرد. 

اما با مرد بد اخلاق و بی شخصت نه...