2733
2739
عنوان

آهای کربلا نرفته ها بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 85 پست
انشالله قسمت همه❤️❤️ مخصوصا سامرا من خیلی دوست داشتم یه حرم با صفایی دارن اونجا امام عسکری (ع) و ام ...

دقیقاااااا جوری تشنه سامراام فقط امام زمان میدونه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار قسمت شد برم کربلا 

و من آدمی نبودم که اعتقاد داشته باشم 

حتی یه تاپیک زدم و تعلیق شدم واسه یه ماه حالم خیلی بد بود میگفتم برم یه کشور عقب افتاده برا چی

ولی حالا درک میکنم کربلا یعنی چی 

درک میکنم چه جوری حاجت میده 

با اینکه من قصدم دعا نبود اما تک تک خواسته هام پشت سر هم بعد اون مسافرت برآورده شد 

دیدگاهم نسبت به همه چی عوض شد نسبت به آدما اماما و ایشالا قسمت همتون بشه 

توجه داشته باشید من آدم مذهبی نیستم که اینو میگم آدم تا نره نمی‌فهمه چیه 

2742
یه بار قسمت شد برم کربلا  و من آدمی نبودم که اعتقاد داشته باشم  حتی یه تاپیک زدم و تعلیق ...

جددددی حاجت گرفتی؟😍تورو خدا؟😍

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹

شاید ناراحت بشید از پستم ولی تو هفته گذشته یه سری ادمی از طرفم رفتن کربلا که الان قرصایی که میخورم نتیجه رفتار اوناس چون فقط پول داشتن رفتن و به خودم گفتم واقعا امام حسین طلبیده ؟؟پس زندگیه رو هوای من چی شد امام حسین یادش رفت منی که پدر نداشتمو چیکردن باهام؟

2740
یه بار قسمت شد برم کربلا  و من آدمی نبودم که اعتقاد داشته باشم  حتی یه تاپیک زدم و تعلیق ...

وقتی اقابخردت چیز دیگه آیه منو همسرمم هم سال اول که رفتیم دعوت شده بودیم از قبل دعوت شده آقا ابولفضل

ما هم نرفته دلتنگیم 

وای از اون روز ک ببینیم و برگردیم 

کاربری دست دو نفره نی نی یار عزیزم تعلیق نکن 
شاید ناراحت بشید از پستم ولی تو هفته گذشته یه سری ادمی از طرفم رفتن کربلا که الان قرصایی که میخورم ن ...

شمر هم کربلایی بود

کوتاه مختصر جوابتونو دادم

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2706