2733
2734
عنوان

آهای کربلا نرفته ها بیایین

852 بازدید | 85 پست

اهایی همه اونهایی که مثل من دلتون تنگ کربلاست 

بگید آقاجون لایق دیدارت نمیبینی ؟

لایق نمیدونی دعوتمون کنی کربلا ؟

آقا بخدا به جان خودت دلمون تنگ کربلاته 

دلم تو کربلاته کی پام هم میرسه به کربلات؟

کی چشمام رو به رو حرمت میشه 

کی میرسه دستمو بزارم رو سینه م بگم 

السلام علیک یا ابا عبدالله

سلاااااام آقا جونم 

کی میرسه بخونم السلام علیک یا بن امیر المومنین یا ابوالفضل العباس 

کی خودمو تو بین الحرمین لابه لای نخلهات میبینم ؟ 

یابن امیر المومنین , یا حضرت عباس ،ای کسی که اسمت باب الحوائجه ، قسم به اسمت پای من و همه عاشقان رو الساعه الساعه الساعه به صحن و سرای حسین برسان 

این تاپیک و این نوشته ها شاهد دلتنگی و عاشقانه های ما 

بماند به یادگار 

کاربری دست دو نفره نی نی یار عزیزم تعلیق نکن 

مامانم عاشق کربلاست دعا کنید بره

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه ذره منو ببین

مگه من چند تا امام حسین دارم...

پای درد من بشین

مگه من چند تا امام حسین دارم...

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

یا اباعبدالله ادرکنی💔💔💔

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

آخ چقدر دلم حرم میخواد انشاالله قسمت هممون بشه 🥲🥲

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

انشالله قسمت همه❤️❤️

مخصوصا سامرا من خیلی دوست داشتم یه حرم با صفایی دارن اونجا امام عسکری (ع) و امام هادی (ع)

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهر بوی غم میده، مردم انگار حال و حوصله ندارن، اما... این نیز بگذرد ...چند وقت بعد هممون به شرایط جدید عادت میکنیم ، بعد حاج قاسم ، بعد مترو پل و پلاسکو ، بعد کشتی سانچی و سانحه هواپیما و کوه زاگرس ....و بعد از هزاران بعدها...چطور عادی شد و برگشتیم به زندگی ؟این روزا هم میگذره، روزای جدید ، سال جدید و همه چیز فراموش میشه انگاری که از اول چیزی نبود، هرچند که من واقعا جگرم سوخت😔هر چند که این هم خواست خداست ، ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🇮🇷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🇮🇷 ایران من تسلیت🖤