2733
2734
عنوان

من تو ازدواجم تهشم ببینید خوب گفتم

396 بازدید | 15 پست

مادر شوهرم گیر داده دماغتو عمل کن این درصورتیه ک پسرش توی ۶ ماه به من۱ تومن پول داده دماغ منم خوبه همه فکر میکنن عمله بعد شوهرم رفیق بازه هیچی دعوامون شدید شد رفته به مادرش گفته اونم خدا نکنه دعوا.رو بفهمه کار به جدایی کشیده از اون ور گفت میخوای باهم باشیم با رفیق بازیم کنار بیا

خب

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قبول نکن

من شوهرم رفیق باز نبود الان بعد ۶ سال رفیق باز شده پدرمو درآورده شبا تا ۲ خونه نمیاد

برای تو که از اول رفیق بازه

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
2740
موندم چ کنم گفته اگه جدا نشیم رفیق بازی رو بیشتر میکنه

خب اسی جان 

چیزی ک واضحه شرایط اقاست واستون گفته دیگه 

باید با رفیق بازیش کنار بیای 

خوانوادشم ک اونجوری 

من اگ بگم ن فورا جداشو وظعیت خودمو میگم ک اگ بودم نمیموندم 

اگ میگم ن بمون کنار بیا وظعیت خودمو میگم ک چاره ای ندارم و تنها راهمه 

شما زندگی و شرایط خودتو بسنج 

کمک میخوای برو مشاوره کمک بگیر 

دوتاتون برین باهم صحبت کنید 

ی مدت باهاش خب باش ببین اصن کششی نسبت بهت داره شاید بشه رام خودت کنیش مادرشن درنظر بگیر 

ب توصیه اینجا گوش نکن اهمیت نده برو مشاوره بزار کسی ک واقعا بلده کمکت کنه

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
انشاالله نی نی ت رو سالم بغل کنی و همیشه لبخند ذو لبات بشونه

ممنون عزیز دلم .

انشالله شمام هرچی از خدا میخوایین بهتون بده🙏♥️♥️♥️♥️🌹🌹🌹🌹

2706