2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حداقل دو هفته يکی میاد... یا گاهی م هفته ای یکی... در هر صورت تا حالا پیش نیومده یک ما ونیم بگذره خو ...

یه دوستی من داشتم میگفت من هفته ای دو تا خواستگار دارم بنده خدا آخر سرم از بین اوننننن همهههههه یه دونه عالیشو انتخاب کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!

2731
خجسته ای بزار ببین زنده هستینم خاسگار و غیره ذلک پیشکش

خجسته نیستم... قرنطینه فشار آورده 😂بعدم من یه مشکل بزرگ دارم... این که خواهر کوچیکم نامزد و من وقت دیگه عقدشه

واسه همین عجله دارم چون دوس دارم زودتر از اون برم... 

خجسته نیستم... قرنطینه فشار آورده 😂بعدم من یه مشکل بزرگ دارم... این که خواهر کوچیکم نامزد و من وقت ...

شما چند سالته

مرز در عقل و جنون باریک است کفر و ایمان چه به هم نزدیک است 
2740
یه دوستی من داشتم میگفت من هفته ای دو تا خواستگار دارم بنده خدا آخر سرم از بین اوننننن همهههههه یه د ...

چه جوری بود شوهرش مگه؟؟ شرایط شوهرش چی بود ؟؟ 

منم می گم که... کمیت مهم نیست. کیفیت مهمه😅😅 الان منم اینهمه خواستگار اومده بیشترشون مناسب نبودن.. 

انشالله که بزودی یه بخت خوب بروت باشه ازدواج کنی خوشبخت شی

ممنون عزیزم. هم چنین برای خودت ایشالا. 🌷سنت زیاد نیست. امسال یا سال دیگه ازدواج کنی عالی میشه... چن وقت یه بار خواستگار داری؟ 

2706