2737
2739
عنوان

تله پاتیییییی عالیییهه اوردم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1810 بازدید | 171 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همونم بچسب بهش  با بدبختی پیدا میشه شوهر😚😚

شبیه شیرعلی قصابه میخوام چیکار سرتخته بشورنش

برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2731
وا حالا چرا میزنی میگم مطمعنی با یبار جواب میده؟ تو حتما کنارش قانون جدبم داری

عشقم من کی زدم💋💋💋

بله جواب میگیری 

امتحانش ضرر نداره

نه والا اتفاقا ارزومه یکی بهم قانون جذبو یادم بده

2740
بدبختی اینه ک پیامم بده میخوام قهوه ایش کنم 😂😚😂❤️ چشم امشب قبل خواب امتحان میکنم میگن قبل خواب ...

پیام نده بابا.....گناه داره بابات بفهمه با نیسان از روش رد میشه روده هاش از دهنش بیرون میزنه😣😣😱😱

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
من این کارو میکنم ولی اون عنچوچک کپک اگ پیام نده میام میکشمت😂😂❤️

عنچوچک کپک😅😅😅😅😅

من بهش میگم الدنگ دراز😅😅😅😅

مرزهای عشق و علاقه رو جا به جا کردیم ما دوتا

خیابان پر است از آدم هایی که عطر تو را زده اند اما بوی تو را نمی دهند...🍃
عشقم من کی زدم💋💋💋 بله جواب میگیری  امتحانش ضرر نداره نه والا اتفاقا ارزومه یکی بهم قانون ...

چ خووووب😍

فردا ک رل زدیم شیرینیش بت ابنبات میدم پ😁🍭🍭

بیا ای دلبر و دلدارم حسین ،بیا برگردیم..‌.🥺🖤
2706