2726
عنوان

تله پاتیییییی عالیییهه اوردم براتون

1810 بازدید | 171 پست

این تله پاتی رو یکی از دوستان بهم یاد داده وااقعا عالیه

👇🏼👇🏼👇🏼

چشاتو میبندی اول از هر چیزی نفس عمیق میکشی و‌تمرکزت رو نفسته تا ذهنت از افکار دیگه ازاد شه،

بعد میری خودتو اماده میکنی(میتونی با همون لباسای راحتت هم بری) لباس میپوشی و از اتاقت میری بیرون نرمی فرش های زیر پاتو حس میکنی،

سفتی موکت یا سردی سرامیک ها همشو باید حس کنی

میری درو پذیرایی رو‌که باز میکنی اگه حیاط دارین یه سردی رو حس کنید که میرید بیرون، سوار ماشین میشین یا زنگ میزنین به اژانس

میاد میرین تو ماشین و سردی صندلی ها و نرمیشو حس میکنید

اینجا واسه قوی شدن حستون تجسم کنید راننده قبل سوار شده شما سبگار کشیده

و اون بورو حس کنید

خب حالا ادرس خونه عشقتونه میدین

تو راه ماشینای دبگه بوق ماشینا افراد دیگه رو میبینین

ادامش پست بعدی😇

خب حالا میرسین دم در خونه عشقتون

خونشون هر جور هس اپارتمانیه تک واحدیه هر چی هست(اگه نمیدونین اونجور که خودتون فک نیکنین هست تجسم کنید)

پیاده میشین به راننده میگین صب کن بر میگردم

پیاده میشین بازم اون سردی هوارو حس میکنید و میرید سمت خونه عشقتون

از پله ها بالا میربن اگه پله نیست مستقیم میرین

بازم بخاطر قوی شدن تله پاتی دستتونو به دیوار بکشین تا اون زبری دیوار و سردیشو حس کنید

درو باز کنید البته با یه هل کوچیکتون باز میشه

کفشاتونو دربیارید و برید تو خونه

اون گرمای قشنگ خونه رو حس کنید نرمی فرش ها و باز هم به بوی غذایی چیزی تجسم کنید یا اسپند هر چیدوس دارین

برین سمت اتاق عشقتون

ادامه پست بعدی👇🏼👇🏼👇🏼😇

میبینید عشقتون خابه

برید حلو دستشو بگیرید قشنگ دستشو تو دستاتون حس کنید

بیدار میشه از خاب و میبینین چشاش پر از اشک شده میگه بلاخره اومدی؟خیلی دلم واست تنگ شده بود

قشنگ تو چشاش نگا میکنی

میگی میدونم عزیزم میدونم دلت واسم تنگ شده با یه دستتوت دستشو بگیرین با دست دیگتون صورتشو لمس کنید اون ته ریش هاش یا اگه دختره نرمی پوستش

بعد همه حرفاتو میگی یادت باشه اینجا تو نباید گریه کنی و ارتعاش بدی اونه که دلش واسه تو تنگ شده!!

همه حرفاتو میگی

تو به من وفاداری

تومنو دوست داری

تو عاشق منی

تو هر جا میری منو میبینی

تو به فکر منی

تو بیقرار منی

تو فردا بهم زنگ میزنی

و....

هر چی که دوست دارین (ابن قسمت که پیش عشقتونین هر چی بیشتر باشه حرفاتون و موندنتون بهتره)

بعد تموم شدن حرفاتون میگین حالا بخاب من میرم ولی حتما بهم زنگ یا پیام بده

میبینین خیلی حرف گوش کنه و خابید

از اتاق میاید بیرون میربن تو هال بعد بازم میاین بیرون کفشاتونو میپوشین بازم سردی هوا زبری دیوار همشو حس میکنید سوار ماشین میشین بازم هه چیزایی که اول کفتم حس میکنید میرسید خونه اژانسو حساب میکنید و میاد خونه گرمی خونتون و همه جیو حس میکنید میاید اتاقتون لباساتونو عوض میکنید میاین سمت تختون

دراز میکشین و دیگه چشماتونو باز میکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من این کارو میکنم ولی اون عنچوچک کپک اگ پیام نده میام میکشمت😂😂❤️

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

هییی ننه ماکه کسیو نداریم باهش تله پله کنیم هرچی زور میزنم یکیو تجسم کنم یه نره خر با یه من پشم میا جلو چشم

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

دیوید له شده اومد جلو چشمم..قوربونش بشم من😍😍

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
باشه عشقم  مطمئن باش نتیجه میگیری 💋💋💋 من همیشه ولم تو سایت

بدبختی اینه ک پیامم بده میخوام قهوه ایش کنم 😂😚😂❤️

چشم امشب قبل خواب امتحان میکنم

میگن قبل خواب خیلی جذب انرژی بالاست

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706