2733
2734
عنوان

علاقه شدید به خیار و بستنی در هفته هشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 63 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان تب به همه میگن احتمال داره دخترباشه،یکی از اطرافیان ان تی بهش گفتن دختره،بعد معلوم شد پسره

مگه مرض دارن ... ادم ی حالی میشه خببببب ... 

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
دوست داری پسر باشه

دوست داشتم ... ولی مهم سلامتیش دیگه برام فرقی نداره 

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
2728
دوست داشتم ... ولی مهم سلامتیش دیگه برام فرقی نداره 

من اولیم پسر بود اما چرا دروغ من و شوهرم خیلی دختر دوست داشتیم مخصوصا شوهرم اما پسر شد اما تولد دوسالگی پسرم دخترم هم  به دنیا اومد انشاالله هرچی دوست داری بشه و صحیح و سالم به دنیا بیاد 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
عین منی منم ماست وخیار درست میکنم نمک میزنم هنوز نمیدونم چیه ۱۲هفته ام

سوزش سر دل نداری ؟ من دارم میمیرم از بس معدم میترشه. بزاق دهنم غیر قابل تحمله. شب تا صبح هم بیداری میکشم و بسیار بی حالم

2738
من اولیم پسر بود اما چرا دروغ من و شوهرم خیلی دختر دوست داشتیم مخصوصا شوهرم اما پسر شد اما تولد دوسا ...

خدا برات نگهشون داره عزیزم .... همش مقصر اطرافیانمن ... خانواده شوهرم دوس دارن پسر باشه منم فعلا هیچی نگفتم به شوهرمم گفتم نگو چون احتمال داد فقط دکتر ... خداراشکر هرچی باشه سالم باشه .. دیگه نمیخوام به حرف بقیه گوش بدم و برام مهم باشه ... 

مگه مرض دارن ... ادم ی حالی میشه خببببب ... 

خب توی سونوی ان تی هنوز کامل جنسیت مشخص نیست،خیلی دستگاه سونو و دکتر باید حرفه ای باشن که تشخیص بدن،اکثرا میگن احتمال داره دختر باشه.خیلی نمیشه به ان تی اعتماد کرد،تو سونوی ان تی من که دکتر سونو گراف اصلا جنسیت نگفت بهم‌،گفت هنوز زوده برای جنسیت

خب توی سونوی ان تی هنوز کامل جنسیت مشخص نیست،خیلی دستگاه سونو و دکتر باید حرفه ای باشن که تشخیص بدن، ...

چند هفته ای؟ من ۱۲هفته و ۵روز

2706