2733
2734
عنوان

علاقه شدید به خیار و بستنی در هفته هشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 867 بازدید | 63 پست
من سر پسرم خیلی ماست وخیار دوست داشتم خیلی میخوردم 

آیا قبلا هم خیار دوست داشتی ؟ یا ماست ؟ من هیشکدوم رو دوس نداشتم ولی الان عاشق ماست خیار شور هستم . ولی بخاطر سوزش معده نمیتونم بخورم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم عشقم خیار ... اگه اینحوری مال منم باید پسر میبوذ  ان تی گفت ۶۰ درصد دختر ولی احتمالی .. ...

منم سر دخترم 16 هفته رفتم گفت مشخص نیست اما دکترم میگفت صدا قلبش میگه دختره بعد دیگه 8 ماهگی رفتم سونو گفت دختره 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
آیا قبلا هم خیار دوست داشتی ؟ یا ماست ؟ من هیشکدوم رو دوس نداشتم ولی الان عاشق ماست خیار شور هستم . ...

عین منی منم ماست وخیار درست میکنم نمک میزنم هنوز نمیدونم چیه ۱۲هفته ام

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
آیا قبلا هم خیار دوست داشتین ؟ من اصلا دوس نداشتم. از خوردنش امتناع میکردم

میخوردم ولی نه اینکه عاشقش بشم ولی اوایل حاملگی خیییلی دوست داشتم

واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستید ❤
منم سر دخترم 16 هفته رفتم گفت مشخص نیست اما دکترم میگفت صدا قلبش میگه دختره بعد دیگه 8 ماهگی رفتم سو ...

نمیدونم میگن ممکن اشتباه بشه ..وایسا تا انومالی 

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
آیا قبلا هم خیار دوست داشتی ؟ یا ماست ؟ من هیشکدوم رو دوس نداشتم ولی الان عاشق ماست خیار شور هستم . ...

نه نمیخوردم به این شدت من اصلا دلم غذا نمی‌خواست فقط دلم ماست وخیار و پنیر و خیار و شیرینی هم خیلی دوست داشتم درصورتی که قبل بارداری اصلا شیرینی نمیخوردم بعد زایمان هم کلاطبعم عوض شد عاشق شیرینی شدم و ترشی دیگه نمی تونستم بخورم اما سر دخترم این طور نبودم لرز داشتم همش سردم بود 

نمیدونم میگن ممکن اشتباه بشه ..وایسا تا انومالی 

زن داداش منم بارداره بهش گفته دختره اما خودش قبول نداره میگه بهداشت هم گفته یه سونو دیگه بده 

زن داداش منم بارداره بهش گفته دختره اما خودش قبول نداره میگه بهداشت هم گفته یه سونو دیگه بده 

منم احساس میکنم درست نیست ... حسم ی چی دیگه میگه😣

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
منم هفته ی هفتم هستم به شدت علاقه دارم به خوردن ماست وچیزای سرد

پسره چون دختر اینقدر آدم لرز داره و سردش میشه که نمی تونه اینقدر ماست و خیار بخوره من سر دخترم تو خرداد و تیر لرز داشتم و سردم بود 😐