2737
2739

هفته هشتم هستم .همش خیار و بستنی دلم میخاد در حالیکه قبلا اصلا علاقه نداشتم. کسی مثل من هست عایااااا

تا جایی که یادمه قبلا از خوردن بستنی و خیار منصرف میشدم.

بنظرتون علایم کدوم جنسیته؟

دوست عزیز به هیچی دلتو خوش نکن که بعد بخوره تو ذوقت

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دیروز رفتم ان تی گفت ۶۰..۷۰ درصد دختر ... نمیدونم اعتماد کنم یا نه ... هی روزگاااار

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
2740
من خیلی خیاااااار خوردم روزی یک کیلو بچم پسره

منم عشقم خیار ... اگه اینحوری مال منم باید پسر میبوذ 

ان تی گفت ۶۰ درصد دختر ولی احتمالی ... موندم حالا نودش یا تغییر میکنه

ان تی نه

چراا؟؟؟ شما تو ان تی بهت چی گفت

خیار و بستنی سردن احتمالا دختره  ولی باز هرچی خدا بده انشاالله صحیح وسالم بشه نی نیت برامنم دع ...

انشاالله میشی خانمی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜