2733
2739
عنوان

قرص لاغری گلوریا

| مشاهده متن کامل بحث + 413292 بازدید | 674 پست
سلام سلام امروز چند روز هست که یه دوره یک ماهه مصرف گلوریا قرمز رو تموم کردم. میخوام خیلی دقیق ت ...

عزیزم امیدوارم هنوز نی نی سایت باشی؟ از سر کنجکاوی کپسولا رو باز نکردید ببینید مواد داخلش چه رنگیه؟ منم گرفتم میخوام ببینم مثل کپسولای شما اصله؟

۲ نفر از این کاربری استفاده میکنن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من الان سه روزه که قرص گلوریا رو خوردم دو روز اول خیلی خوب بودم اشتهام کاملا بسته شده و دو شب کاملا بی خوابی داشتم ولی الان که روز سومم هستش به شدت حالم بده. اصلا انگار گیجم دهنم خشک خشک ضربان قلب و تنگی نفس دارم تصمیم گرفتم یک روز استفاده نکنم که شاید خوب بشم ولی خب تو همین سه روز هم هرکی دیدتم گفت چقدر لاغر شدی و البته این که چون اضافه وزن ندارم فقط زیر شکم دارم مشاور گفت ۵ الی ۷ عدد بخوری کافیه 🥰 حتما نتیجه رو بهتون میگم❤️

2731
من يكماه كامل خوردم هيچ عوارضي نداشت براي من اما خيلي مضخرف بود  چاقتر شدم. يه گرمم كم نكردم&n ...

عزیزم من از این خرید کردم واقعا خوب بود تو دوره اول جواب گرفتم 09056709744

2740
سلام گلوریا مصرف کردی؟چیشد

کلا ۵ تا قرص مصرف کردم کاهش وزن خیلی خوب و به چشمی داشتم یکم روز سوم به بعد حالم بد بود ولی در طول روز تو خونه ورزش میکردم و یه ریز فقط اب میخوردم یکم به نظرم خطرناکه ولی واسه من همون ۵ تا کافی بود 

2706