2733
2734
عنوان

قرص لاغری گلوریا

| مشاهده متن کامل بحث + 415954 بازدید | 679 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم من دارم استفاده میکنم روز 5 ام هست اگه سوال خاصی داری بپرس شاید بتونم کمکت کنم 

خیلی اضافه وزن دارم میخوام لاغر شم چطوره رنگش اصلش چطوره از کجا خریدی چقدر شد قیمتش 

خیلی اضافه وزن دارم میخوام لاغر شم چطوره رنگش اصلش چطوره از کجا خریدی چقدر شد قیمتش 

ببین من خیلی تحقیق کردم اینکه میگن فقط رنگ بنفش اصله و... الکیه 

چندتا رنگ مختلف داره که ترکیباتشون و میزان اثر گذاریشون یکم متفاوته 

من از یه پیج گرفتم واسه من درش طلایی هست و خود کپسولها زرشکی هستن 

تا الان 6 تا خوردم و واقعا هم مشخصه که لاغر شدم اشتهامو هم خیلی کم کرده ولی تا روز چهارم خیلی اذیت میشدم از بعضی عوارضش که الان رفع شدن البته 

قیمتش هم 450 بود بعضی جاها ارزونتر هم میدن ولی من از این پیج مطمئن تر بودم برا همین ترجیح دادم یکم گرونتر بگیرم ولی یه چیز خوب باشه 

بعد از 20 روز 4کیلو کم کردید؟؟   من فقط با خوردن 7دونش  7کیلو کم کردم البته یه روز ...

من۲ دوره خوردم ۱۰کیلو کم کردم ۴ماه استراحت دادم‌پر خوری عصبی دارم لخاطر مشکلاتی دوباده خوردم و چاق شدم 

الان دوباره خریدم‌و شروع کردم‌ولی هیچ تاثیری نداره اصلن . همش دلم ضعف میره چیکار کنم‌

.فقط خوابم میاد شدید  بعد ۲ساعت خوابیدن به زور چشام باز میشه خیلی کسل و تنم کوفته . راهنمایی کنین لطفا🙏☹

سلام عزیزم من همسرم داروخانه مشغول به کار هستن اصلا از این قرصا استفاده نکنید گلوریا آلفا آلفا پلاس .... همشون مواد مخدر دارن برای همین انقدر حالت تهوع و سر گیجه میگیرید و سریع وزن کم میکنید اگر واقعا میخواین لاغر بشین من خودم ۸۴ بودم پودر جلبک دریایی سفارش دادم طی دو دوره مصرف به ۷۶ رسیدم باز عوارض خیلی کم تر از قرص های شیمیایی هستش گلم 

من دو دوره هست که دارم استفاده میکنم. دوره اول هرروز صبح می‌خوردم قرصامم درش گمونم طلایی بود خودشون زرشکی. ورزشم نداشتم. نرفتم موقع شروع خوردن قرص‌ها رو ترازو ولی گمونم تا آخرش دو کیلو اینا کم شده باشم.

دوره دوم رو پشت بند اولی شروع کردم ولی با ورزش نسبتا سنگین. هفته ایی سه روز میرم بدن سازی ولی سنگین کار میکنم. طبق گفته مربیم بعد ناهار یه ساعت بعدش البته میخورم قرص رو بعد دوساعت میرم باشگاه. ساعت سه ناهار میخورم چهار قرص رو میخورم و شش میرم باشگاه. به قدری انرژی دارم و از اون بهتر عرق میکنم که نگو.هرروزم میرم رو ترازو حدود سیصد چهارصد گرم کم کردم. روزی حدودا دویست گرم کم میکنم.

رژیم هم چیزی که مربیم گفته کامل نمیتونم انجام بدم ولی همون شده خط مشی برام. سعی میکنم رعایت کنم کمابیش. حالا امروز شنیدم که اینا آمفتامین داره و ....

منم از همون باشگاه میخرم قرصهارو. سی تاش پونصد و سی. 

شک افتادم بخورم دوره بعدی رو یا نه؟!

درضمن وزنم شروع ورزش که چهاردهم دی بود ۹۲ و خورده ای بود امروز که وزن کردم هشتاد و هفت بودم . این اواخر سرعت کاهش وزنم بیشتر شده چون اوایل خوب نمی‌تونستم ورزش کنم و اینکه قرصهارو از ترس بیخوابی صبح می‌خوردم.

الان که قبل ورزش میخورم خیلی خوبه اوضاع.

و اینکه الان قرصهام درش بنفش و خودشون سیاهن

فقط موندم ادامه بدمشون یا نه؟ 

2706