2733
2734
عنوان

قرص لاغری گلوریا

| مشاهده متن کامل بحث + 409074 بازدید | 674 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سایت لاغری طب یا همون لاغری شاپ افتضاح بود افتضاح.سرتاپا کلاه بردارین.من قرص گلوریا ازشون خریدم وقتی به دستم رسید دیدم نه کد ریجستری داره نه درب محصول اصل بود و کپسول ها کاملا دست ساز!بهشون گفتم گفتن نه سری جدید گلوریاست!منم گول خوردم 1 دونشو فقط خوردم پدرم دراومد.سرم گیج رفت بی قرار شده بودم دهانم بسیار خشک شده بود و مطمعنم که توش یا آمفتامین زیادی بود یا متاآمتامین(شیشه).امیدوارم خدا ازشون نگذره!!هم 400 هزار تومان پولم رفت هم نزدیک بود سلامتیمو از دست بدم..خلاصه که جعبه قرص رو با حرص از پنجره اتاقم انداختم بیرون.من  خواهرانه توصیه میکنم اگر می خواین داروی مکمل لاغری یا چاقی استفاده کنید حتما از داروخانه های معتبر باشه که مجوز سازمان غذا و دارو رو دارن.

2738

من گلوریا والفا اسلیم مصرف کردم که بعدا فهمیدم که دست ساز تهرانه امفتامین داره که تو ماده مخدر شیشه استفاده میشه باعث بی خوابی و استرس واضطراب وتپش قلب وریزش مو و خشکی دهان میشه  من استپ وزنی داشتم حتی با رژیمم وزن کم نمیکردم کل داروهای لاغری رو استفاده کردم و هیچکدوم تاثثیری نداشت فقط باعث بی خوابی و استرس و تپش قلب میشد که بعدا فهمیدم امفتامین داشتن با فروشندها هم تماس میگرفتم یا دیگه جواب نمیدادن یا میگفتن بدنم مقاوم شده از همین پیج یه شماره ای رو ورداشتم و ازشون مشاوره گرفتم یه قرص ژله ای بهم پیشنهاد داد و خوبیش این بود ژله ای بود و امکان دستکاری نداشت و محصول المان بود بخدا باهاش طی یک دوره ۱۳کیلو کم کردم اصلا باورم نمیشدعکسشو میزارم باشماره اون اقایی که خرید کردم واسه کسانی که استپ وزنی دارن این شمارشه ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

منم الان دو روزه دارم میخورم 

اصلا میل به غذا ندارم کلا 

البته من قبلا هم چند دوره خوردم و حساااابی لاغر شدم 

اصلا بلزگشت هم نداشت 

تا اینکه حامله شدم و الان چاقی بعد از زایمان دارم 

و شروع کردم به خوردنش

اگه اصلشو میخایین من از این خانوم خرید میزنم 

اصلا قصد تبلیغ ندارم 

فقط گفتم خاستین یه موقع استفاده کنین از جای معتبر بگیرین 

خدایی من که از صداقتشون راضی ام

خانم ریاحی۰۹۳۸۳۷۰۸۷۸۹

من گلوریا والفا اسلیم مصرف کردم که بعدا فهمیدم که دست ساز تهرانه امفتامین داره که تو ماده مخدر شیشه ...

مثلا الان داری تبلیغ میکتی 

من خودم قبلا هم آلفا خوردم هم گلوریا 

و با اینکه چند دوره استفاده کردم 

تا خاستم بچه بیارم زودم باردار شدم و اصلا هیچ مشکلی برام پیش نیومد

همراه با من جاری و خواهرمم مصرف کردن برای هیچکدوممون عوارضی نداشت

2706