2733
2734
عنوان

قرص لاغری گلوریا

| مشاهده متن کامل بحث + 411413 بازدید | 674 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عاجزانه ازتون خواهش میکنم این قرصا رو نخورین.من تجربه خوردن دو بسته قرصو داشتم.با اینکه اصل بود.اما فیبرم رحم گرفتم و نزدیک بود رحممو بردارم.خواهش میکنم با سلامتیتون اینکارو نکنین.

2728

خانوما منم چندماه پیش بلک اسلیمو مصرف کردم دوماه ۹کیلو کم کردم،بعدش بهم گفت دوره بعدیمو آلفا اسلیم بردارم که اصلا روم تاثیر نداشت و سر درد شدید حالت تهوع شدید،دوباره ک زنگ زدم گفت پاپایا بخور اینم خوردم اصلا دیگه روم تاثیر نداره انگاری ریختم اشغالی ،کسی مشکل منو داشته؟؟؟؟؟

2740
سلام عزیزم هیچ چیزی بدون عوارض نیست من خودم دارم مصرف میکنم تا الان 20تایی شده، 8کیلو کم کردم و کلی ...

سلام خوبی گلم شما وقتی قرص می‌خوردین با نفس تنگی چکار کردین من خیلی دارم کلافه میشم نفس تنگی شدید گرفتم غیر قابل تحمل 

باید بین لاغری و تست اعتیاد یکی رو انتخاب کنین

اگه خیلی واجبه که لاغر بشین دو سه ماه از آزمایشگاه دور باشین و نصف کپسول رو مصرف کنین و هفته‌ای یک کیلو کم کنین

یک کپسول کامل واقعا ممکنه خطرناک باشه.

اینطوری یک بسته برای دوماه کافیه.

بعدش هم مراعات کنین. حیفه دوباره برگرده!

سلام دوستان  من قبلا يكبار از قرص سر طلايي گلوريا استفاده كردم و الان هم روز پنجم هست ك دارم ا ...

سلام دوست عزیز

میشه لطفا جایی که قرص اصل رو میفروشن ،معرفی کنید 

2706