2733
2734
عنوان

قرص لاغری گلوریا

| مشاهده متن کامل بحث + 414200 بازدید | 677 پست

سلام . واقعا قرص خوبیه من هم ال کارنتین و هم سی ال ای استفاده کردم و هم دمنوش و قارچ هایی گانودرما و..... اما انصافا هیچ کدوم مثل این قرص ها نبود من ۲۰ تا خوردم . و خیلی خوب وزن کم کردم اشتهام صفر شده من غذا زیاد نمیخوردم ولی بستنی و پفک واین چیزا بیچارم کرده بود . وزنم شده بود ۹۶ و یک ماهه شدم ۸۵ 😊😊😊 الان دارم میرم تو دوره دوم آخه بینش من ۱ هفته استراحت گذاشتم  تا دیدم اشتهام داره باز میشه شروع کردم مجدد .ولی امان از تپش قلبش و استرس هاش و الانم که بیخوابیای دوره جدیدم . ساعت ۱ خوابیدم ۵ بیدار شدم و دیگه خوابم نمیاد . 

نه داييم برام مياره اصلم مياره  اما هيچي نشد😐 من حتي ١٥ روز هم ايزي اسليم خوردم  اونم ...

وقتی قبلا قرص لاغری استفاده کرده باشی بدن مقاوم میشه باید حتما داروی قوی تر استفاده کنی تا یه مقدار جواب بگیری

من  از خانم ربیعی گرفتم ، چند ساله ازش هروقت جاق شدم گرفتم تا یه چند کیلویی کم کنم انگیزه بشه ب ...

ایشاالله کم میکنی من ۷۱ بودم الان شدم ۶۷ و هنوز نصف قرصام مونده

زندگیم دخترانم و همسر عزیزم😍
2731

وای من ک خوردم خیلی راضی بودم عالی بود حتما حتما گلوریا سفارش بدین الآنم مشکی زده ک کسی تقلبیشو نتونه بزنه من اصلشو گرفتم عالی هست ۶۹بودم شدم۶۳با یک دوره یکی دیگم می‌خوام بگیرم ک ۵۸برسم ک دیگ محشر میشه.اگ بخواین شمارشو می‌زارم خودتون پیام بدین بگین واس قرص گلوریا قرصای دیگم داره اما من نگرفتم این ک دورم تموم بشه سینه وباسن میگیرم مارک دیگ البته.خیلی خوشحالم که وزنم کم شده هر لباسی ک بخوام می‌پوشم همش معذل شلوار و تیشرت داشتم با شکمم الان نصف شده هرکس میبینم میگ چقدر لاغر شدی چقدر خوب شدی واقعا انگیزه میگیرم اتهام کور کور میشه وقتی میخورمش مثل بقیه بی خوابی وایناهام سراغم نمیاد.هرچی ک قبلاً می‌دیدم دلم میخواست وقتی قرص و میخورم اصلا دلم هیچی نمی‌خواد بزور یکم شیر وخرما و سینه مرغ میخورم عالی عالیییی.اینم شماره قرص گلوریا ۰۹۹۰۰۲۲۸۳۰۲ پیام دادین بگین واس قرص گلوریا چون چند نوع قرص میفروشه.

سلام خانمای عزیز کسایی که قرص گرفته بودین میشه از وضعیت الانتون تعریف کنین اینکه هنوز قرص مصرف میکنی ...

سلام عزیزم

من 5تا خوردم سه کیلو کم کردم 

ولی نفس تنگی گرفتم فعلا قطش کردم

گفتم شاید اسم داشته یاشم

سلام من بیست روز میخورم 6 کیلو نیم کم کردم وای دهنم تلخه و خشک مدام آب میخورم وقتی میخوام پاشم یه سر گیجه خفیف دارم کلا اشتهام کور شده 98بودم شدم 91,500 برای تلخی دهن چیکار کنم 😥😥😥 میترسم از صفرا باشه آخه یکی میگفت اگر از  صفرا باشه دهن تلخ میشه کیسه صفرا پر از سنگ میشه ترشحاتش میریزه رو کبد خدای نکرده مشکل جدی کبدی به وجود میاد خیلی میترسم😰😰😰

سلام دوستان 

من قبلا يكبار از قرص سر طلايي گلوريا استفاده كردم و الان هم روز پنجم هست ك دارم از سر بنفش استفاده ميكنم فك كردم تجريبايتم رو بهتون بگم انشالله كمك كنه و مفيد باشه 

ببينيد بچه ها گلوريا قبلا سر طلايي ميزد و الان نمونه ي اصلي موجود با طراحي جديد سر بنفش هست اگرم كسي سر طلايي اصل داشته باشه از قبل بايد باشه چون جديد فقط سر بنفش توليد ميشه براي اطمينان از اصل يا فيك بودن محصول شما ميتونيد باركدي توي درب قوطي درج شده وو وارد سايت اصلي گلوريا اسپانيا كنيد و ببينيد ك محصولتون اصل هست يا فيك هست يا حتي قبلا اين باركد استفاده شده يا خير و روي كپسول هاي جديد ماه و ستاره حك شده 

در مرد بي خوابي و تپش قلب زياد نوشته بوديم بچه ها به هاطر كافيين موجود توي قرص هاس و شما بايد اينو بدونيد ك حتما حتما حتي اگر ورزش نكنيد بايد در طول روز فعاليت جسمانيتون رو زياد كنيد حتي اگر همينجوري تو خونه پرسه بزنيد كاراي خونه رو انجام بديد حمام كنيد لباس بشوريد خيلي ب ارامشتوندكمك ميكنه استرستون رو كم ميكنه و متوجه ميشيد ك نفس تنگي و بي خوابي و تپش قلبتون از عدم تحرك هست كانش اشتاي محصول اصلي فوق العاده عاليه و در مورد تفاوت توي كاهش وزن و سايزا هم در جريان باشيد واكنش اندام هاي مختلف با هم فرق داره يكي اولش خوب كم ميكنه بعد استاپ ميكنه يكي اصلا كم نميكنه اخرش يكباره چند كيلو وزن از دست ميده ولي فراموش نمنيد براي نتيجه ي بهتر و عالي و عدم از دست وفتن ماهيچه ها و چربيسوزي بالا حتما خودتون رو فعال نگه داريد 

راجع ب قيمت هم قيمت اصلي قرص ها از حدود ٣٥٠ تا ٤٣٠ هست بسته ب اينكه از كجا تهيه ميكنيد من خودم سري قبل ٤٢٠ خويدم پارسال ولي الان خريدم ٣٧٠ درب بنفش البته تخفيف زده بود راستي خوردن مولتي ويتامين ها خيلي بهتون كمك ميكنه بدنتون قوي و سالم بمونه 

موفق باشيد 

خانومای گلی ک از این قرص مصرف کردین خواهش میکنم بیاین بگین ک نتیجه استفادتون چطور بوده و عوارض داشته ...

من قبلا يكبار از قرص سر طلايي گلوريا استفاده كردم و الان هم روز پنجم هست ك دارم از سر بنفش استفاده ميكنم فك كردم تجريبايتم رو بهتون بگم انشالله كمك كنه و مفيد باشه 

ببينيد بچه ها گلوريا قبلا سر طلايي ميزد و الان نمونه ي اصلي موجود با طراحي جديد سر بنفش هست اگرم كسي سر طلايي اصل داشته باشه از قبل بايد باشه چون جديد فقط سر بنفش توليد ميشه براي اطمينان از اصل يا فيك بودن محصول شما ميتونيد باركدي توي درب قوطي درج شده وو وارد سايت اصلي گلوريا اسپانيا كنيد و ببينيد ك محصولتون اصل هست يا فيك هست يا حتي قبلا اين باركد استفاده شده يا خير

در مرد بي خوابي و تپش قلب زياد نوشته بوديم بچه ها به هاطر كافيين موجود توي قرص هاس و شما بايد اينو بدونيد ك حتما حتما حتي اگر ورزش نكنيد بايد در طول روز فعاليت جسمانيتون رو زياد كنيد حتي اگر همينجوري تو خونه پرسه بزنيد كاراي خونه رو انجام بديد حمام كنيد لباس بشوريد خيلي ب ارامشتوندكمك ميكنه استرستون رو كم ميكنه و متوجه ميشيد ك نفس تنگي و بي خوابي و تپش قلبتون از عدم تحرك هست كانش اشتاي محصول اصلي فوق العاده عاليه و در مورد تفاوت توي كاهش وزن و سايزا هم در جريان باشيد واكنش اندام هاي مختلف با هم فرق داره يكي اولش خوب كم ميكنه بعد استاپ ميكنه يكي اصلا كم نميكنه اخرش يكباره چند كيلو وزن از دست ميده ولي فراموش نمنيد براي نتيجه ي بهتر و عالي و عدم از دست وفتن ماهيچه ها و چربيسوزي بالا حتما خودتون رو فعال نگه داريد 

راجع ب قيمت هم قيمت اصلي قرص ها از حدود ٣٥٠ تا ٤٣٠ هست بسته ب اينكه از كجا تهيه ميكنيد من خودم سري قبل ٤٢٠ خويدم پارسال ولي الان خريدم ٣٧٠ درب بنفش البته تخفيف زده بود 

موفق باشيد 

راستي ي چيزي خوردن مولتي ويتامين ها نميذاره بدنتون ضعيف شه و بهتون جون ميده

چه خوب  میشه بگید چه علائمی دارن؟  مثلا نفس تنگی درد داخلی دارن؟

سلام دوستان 

ببينيد بچه ها گلوريا قبلا سر طلايي ميزد و الان نمونه ي اصلي موجود با طراحي جديد سر بنفش هست اگرم كسي سر طلايي اصل داشته باشه از قبل بايد باشه چون جديد فقط سر بنفش توليد ميشه براي اطمينان از اصل يا فيك بودن محصول شما ميتونيد باركدي توي درب قوطي درج شده وو وارد سايت اصلي گلوريا اسپانيا كنيد و ببينيد ك محصولتون اصل هست يا فيك هست يا حتي قبلا اين باركد استفاده شده يا خير

راجع ب قيمت هم قيمت اصلي قرص ها از حدود ٣٥٠ تا ٤٣٠ هست بسته ب اينكه از كجا تهيه ميكنيد من خودم سري قبل ٤٢٠ خويدم پارسال ولي الان خريدم ٣٧٠ درب بنفش البته تخفيف زده بود 

موفق باشيد 

راستي ي چيزي خوردن مولتي ويتامين ها نميذاره بدنتون ضعيف شه و بهتون جون ميده 

تازگی خریدی؟عوارضی نداشت روت خیلی نگرانم 

سلام دوستان 

ببينيد بچه ها گلوريا قبلا سر طلايي ميزد و الان نمونه ي اصلي موجود با طراحي جديد سر بنفش هست اگرم كسي سر طلايي اصل داشته باشه از قبل بايد باشه چون جديد فقط سر بنفش توليد ميشه براي اطمينان از اصل يا فيك بودن محصول شما ميتونيد باركدي توي درب قوطي درج شده وو وارد سايت اصلي گلوريا اسپانيا كنيد و ببينيد ك محصولتون اصل هست يا فيك هست يا حتي قبلا اين باركد استفاده شده يا خير و روي كپسول هاي جديد ماه و ستاره حك شده 

راجع ب قيمت هم قيمت اصلي قرص ها از حدود ٣٥٠ تا ٤٣٠ هست بسته ب اينكه از كجا تهيه ميكنيد من خودم سري قبل ٤٢٠ خويدم پارسال ولي الان خريدم ٣٧٠ درب بنفش البته تخفيف زده بود راستي خوردن مولتي ويتامين ها خيلي بهتون كمك ميكنه بدنتون قوي و سالم بمونه 

موفق باشيد 

2706