2737
2739
عنوان

قرص لاغری گلوریا

| مشاهده متن کامل بحث + 413287 بازدید | 674 پست
اخه من کامل اشتهامو از دست دادم و فقط اب و کمی غذا میخورم اب روزی ۳ لیتر میخورم و خود اب خوردن باعث ...

سلام عزیزم هیچ چیزی بدون عوارض نیست

من خودم دارم مصرف میکنم تا الان 20تایی شده، 8کیلو کم کردم و کلی سایز 

بی خوابی شب اول و دوم داشتم

تپش قلب هم دو سه روز 

ولی به شدت تنگی نفس داشتم که رفع شد

نیاز داره به شدت آب بخوری که منم روزی 2لیتر آب میخورم و میوه و کاهو 

وااااي جدي ميگي😰😰😰 اخه استپ وزني ام دارم بدبختي😭 فقط سايز كم ميكنم  وزن بي صاحاب نمياد پ ...

حتما تقلبی بهت داده وگرنه من که عالی بود برام

هر چند بعضی وقتا یک روز در میون میخوردم یا کپسول نصف میخوردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دوستان این قرصه همون قرص برزیلی معروفه س؟؟؟ قبلا جعبه ابی سورمه ای دلشت ؟؟؟

اخه من اونو گرفتم گرون اما فقط دوتا ازش خورده بودم که سرگیحه و حالت تهوع تا ده روز ولم نکرد 

دلشتم اخراج میشدم 

من از دیروز ایزی اسلیم و شروع کردم تا حالا دو کیلو نیم کم کردم فقط مشکلم نخوابیدنه،از دیروز اصلا نخو ...

شیشه نداشته باشه حواست باشه 

بیخوابی عوارض شیشه هست 

چند وقت پیش ی خبر خوندم خانمه قرص لاغری مصرف کرده ازمایش اعتیادش مثبت شده

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
سلام دوستان کسی بوده بعد مصرف گلوریا حالت اعتیاد بهش پیدا کنه من برای برادرم میخوام توروخدا راهنمایی ...

ن عزیزم حالت اعتیاد نداره چون تماما گیاهیه من ی دوره مصرف کردم از ۷۱ رسیدم ب ۶۷ و الانم ۶۴ شدم یکماه نخوردم هیچیمم نشد الان دو هفتس خریدم فعلا شروع نکردم و مشکلی هم نیس

زندگیم دخترانم و همسر عزیزم😍
2740
سلام میشه راهنمایی کنی بابت این قرصااااا ممنون میشم

قرص خوبیه من از ۷۱ رسیدم ب ۶۴ فقط چون با خوردن قرص کلا مشکل دارم یخورده قرصو ک میخام بخورم اذیت میشم دو سه شب اول بیخابی داری یخورده دهنت تلخ میشه انگار تشنه ای مدام مصرف مایعات و میوه فراوان داشته باش همه و همه میگن بمن ک خیلی لاغر شدی

زندگیم دخترانم و همسر عزیزم😍
قرص خوبیه من از ۷۱ رسیدم ب ۶۴ فقط چون با خوردن قرص کلا مشکل دارم یخورده قرصو ک میخام بخورم اذیت میشم ...

چندخریدی

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂
من از دوستم ک خودش فروشندس سیصد ولی ب بقیه ۳۵۰ میده

مرسی عزیزم

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂
. سلام شما استفاده میکنید  قرص خوبی هست ؟منم میخوام بخرم ولی از عوارضش میترسم منم خیلی چاق شدم ...

سلام  باید شما   رژیم فیستینگ رو باید بگیری حداقل یک هفته

اون این طوری هست که 

تا ساعت۲ نباید هیچی بخوری

چون اون موقع چون ناشتا هستی بدن شروع میکنه از چربیا استفاده کردن

بعد از ساعت دو باید    ی ذره نون مثلا با کوکو اندازه ی کف دست نون

بعد ساعت۵ میوه بخور حداقل دوواحد میوه

بعد برای شب  فقط شیر با خرما بخور

این باعث میشع از استپ  در بیای

بعد ازاون هم هروز باید نیم ساعت ورزش کنی

و غذاتو کم کنی

میوه جات و سبزیجات زیاد بخوری

غذاهای چرب و بزار کنار

نمک و شکر خیلی باعث چاقی میشه اینارو حذف کن از برنامه غذاییات

روزی ی ویتامین c بخور ۵۰۰اشو

‌ناشتا اب سیب اب خیار  اب کدو اینارو قاطی هم کن ناشتا بخور خیلی واسه چربی سوزی خوبه

2706