2733
2734
عنوان

قرص لاغری گلوریا

| مشاهده متن کامل بحث + 415973 بازدید | 679 پست
من از دیروز ایزی اسلیم و شروع کردم تا حالا دو کیلو نیم کم کردم فقط مشکلم نخوابیدنه،از دیروز اصلا نخو ...

چقدر هزینه دادی برا‌شون

یک       عدد      ترکیده.                                  دوست دارم تا ابد😍😍❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستان کسی بوده بعد مصرف گلوریا حالت اعتیاد بهش پیدا کنه من برای برادرم میخوام توروخدا راهنمایی کنین داداشم همه روش های لاغری رو امتحان کرده حتی زیر نظر دکتر فرقی نکرده  حتی کد ثبت اصل بودن کالا هم درست بوده 

سلام دوستان، به عنوان کسی که این قرص رو مصرف کرده میخوام تجربیاتمو بهتون بگم. اول از همه، به هیچ عنو ...

عزیزم میشه لطف کنین بگین چند روز مصرف کردین عوارض بعدش که نخوردین چی بود من برادرم میگه فقط حس منگی وانرژی زیاد دارم مثل موقعی که قهوه میخورم مشاورش گفت از کافئین موجود توشه  فقط دوروزه مصرف کرده

سلام دوست عزیز..شما کپسولتون چه مدلی بود؟؟هیچکدومتون تپش قلب نداشتین؟

سلام عزیزم چرا منم تپش قلب داشتم اصلا یکی از عوارضش همین تپش قلبه ولی واسه من قابل تحمل بود ولی بعضی وقتا نفس تنگی میگرفتم از شدت تپش قلب

سلام من تقریبا 27 روزه دارم قرص گلوریا میخورم رو اول تپش قلب شدید و سرگیجه و بی خوابی داشتم ، روز دوم کمتر شد و روز سوم کاملا بدنم عادت کرد بخاطر کافئین زیاد قرص انرژی بدنت تماما بالاست حتی تو خوابیدن حس تعریق و فعالیت داشتم اشتهام کاملا گرفته شده فقط افت قند وفشار دارم ک قند طبیعی مث خرما و عسل استفاده میکنم اوکی میشم فقط حواستون باید ب این افت فشاره باشه چون ب هیچ عنوان احساس گرسنگی ندارید باید خودتون خودکار قند طبیعی بخورید پیشنهاد میکنم حتما این قرص کنار ورزش کردن مصرف کنید تاثیر خیلی بیشتری داره من 67 کیلو بودم الان بین 64 و 63 وزنم نوسان داره ولی عاملا راضیم و هیچ عوارضی برام نداشته ،مدت دوره مصرفش من شنیدم سه ماهه ک بدن کاملا ی این حجم کم غذا عادت کنه و معده کامل جمع بشه ، دقت کنید اصل این قرص کپسول مشکی رنگیه ک روش ماه و ستاره داره ک بصورت آنلاین از سایت پاک تن طب خریداری کردم قرصای لاغری تقلبی فوق العاده عوارض بدی داره . امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم .

https://paktanteb.com/product/gloria-

slimming-pills/

سلام من تقریبا 27 روزه دارم قرص گلوریا میخورم رو اول تپش قلب شدید و سرگیجه و بی خوابی داشتم ، روز دو ...

سلام این سایتی که گفتین قرصاش اصله یعنی رو درش سایت اصلی گلوریا spaingloria.com هک شده؟ 

سلام دوستان کسی بوده بعد مصرف گلوریا حالت اعتیاد بهش پیدا کنه من برای برادرم میخوام توروخدا راهنمایی ...

سلام عزیزم 

اعتیاد نداره که، من خودم دو سه روزی یه دونه میخورم

2706