2752
2734
عنوان

قرص لاغری گلوریا

| مشاهده متن کامل بحث + 415973 بازدید | 679 پست

من گلوریا والفا اسلیم مصرف کردم که بعدا فهمیدم که دست ساز تهرانه امفتامین داره که تو ماده مخدر شیشه استفاده میشه باعث بی خوابی و استرس واضطراب وتپش قلب وریزش مو و خشکی دهان میشه  من استپ وزنی داشتم حتی با رژیمم وزن کم نمیکردم کل داروهای لاغری رو استفاده کردم و هیچکدوم تاثثیری نداشت فقط باعث بی خوابی و استرس و تپش قلب میشد که بعدا فهمیدم امفتامین داشتن با فروشندها هم تماس میگرفتم یا دیگه جواب نمیدادن یا میگفتن بدنم مقاوم شده از همین پیج یه شماره ای رو ورداشتم و ازشون مشاوره گرفتم یه قرص ژله ای بهم پیشنهاد داد و خوبیش این بود ژله ای بود و امکان دستکاری نداشت و محصول المان بود بخدا باهاش طی یک دوره ۱۳کیلو کم کردم اصلا باورم نمیشدعکسشو میزارم باشماره اون اقایی که خرید کردم واسه کسانی که استپ وزنی دارن این شمارشه ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان خوبم هزینه واسه این قرص ها به کنار  عوارض. نابودی کبد و... 

شاید وزن بیاد پایین اما عوارض بعدش تلخی به همراه داره من دوره دوماهه کاهش  وزن میزارم بدون. گرسنگی ورژیم مطابق سفره هرفرد وزنتون کم. کنید ایدی تل گرامم

Z_hhhhh46@

تاپیکامو بخونین دوستانی تل ندارن درخواست بفرستن همینجا شرایط بنویسم واسشون کاهش ماهیانه 4 کیلو 

سلام به همگی،خانوما من تمام نوزده صفحه کامنتاتونو امروز خوندم و متوجه شدم هنوز بعضیاتون به جوابی که ...

دوسه شب اصلا خوابت نمیبره

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
دوستان توجه کنید لطفا...من اصلا این قرص یا کپسول رو نمیشناختم ولی تا این خبر رو دیدم وظیفه خودم دونس ...

خواهرم سه دوره خورد  الان انقدر حرف میزنه که حد نداره اون قدر هم لاغر نکرده 

من ۵ تا خوردم دوشب اصلا خوابم نبرد حالم به شدت بد کرد که گفتم میمیرم   قبل از این قرص من با دکتر ۱۵ تا کم کردم بدون هیچ دردسری 

سلام سلام
امروز چند روز هست که یه دوره یک ماهه مصرف گلوریا قرمز رو تموم کردم.
میخوام خیلی دقیق تجربیاتم رو در اختیار تون بذارم امیدوارم به دردتون بخوره.
من 32 سالمه،قدم 162 هست. قبلاخیلی لاغر بود، حدود 50 کیلو. منتهی بعد ازدواج طی چند سال کلی اضافه وزن پیدا کردم و نهایتا توی این ایام کرونا به 68  رسیدم. 😬
بارها رژیم گرفتم ولی بعد از یه مدت بیخیال میشدم. از اواخر پارسال  تصمیم خیلیبی جدی به لاغری گرفتم.
رژیم سالم خواری و البته در کنارش ورزش (با رعایت پروتکل های بهداشتی در باشگاه )  رو شروع کردم. ولی یکم پروسه کاهش وزنم کند بود  و دیگه داشتم انگیزمو از دست میدادم. واسه همین وقتی به وزن 63 رسیدم، دل رو زدم به دریا و بعد از کلی سرچ و با کلی ترس گلوریا قرمز رو سفارش دادم.
یادمه وقتی سفارشش دادم انقدر به خاطر کامنتهایی که قبلا خونده بودم استرس داشتم( مخصوصاً بابت اینکه ممکن بود خوابم بهم بخوره، چون من خوابم خیلی واسم مهمه🙈) که تا 4 صبح خوابم نمیبرد.
خلاصه بلاخره روز موعود رسید و قرص رسید دستم و اولین قرص رو خوردم. 
تجربیات من:
تا نیم ساعت بعد از خوردنش توی بدنم یه ویژ خفیفی حس میکردم،یعنی یه تپش قلب و لرزش توی همه بدن مثل وقتی قهوه اسپرسو میخوریم.
در طول روز تقریبا 2 لیتر آب میخوردم. 
تاثیر اصلی ای که گلوریای قرمز روم داشت این بود که میلم به ریزه خواری تقریبا به صفر میرسید. اشتهام هم کمتر میشد. 
عملکردش هم مثل خیلی از قرص های لاغری دفع چربی های دریافتی و ذخیره از روده هست. یعنی گلاب به روتون اگه روزهای دیگه 2 بار دستشویی شماره 2 میرفتم، با خوردن گلوریا 4 بار میرفتم. (خانم هایی که شاغلن باید اینو مد نظر قرار بدن.) 
از لحاظ خواب، ظهر مثل هر روز یک ساعت چرت میزدم. شب هم سر تایم همیگشیم میخوابیدم، منتهی صبحها یک ساعت زودتر از معمول از خواب می‌پریدم و دیگه پامیشدم. 
دلیل اینکه خوابم به هم نخورد شاید به خاطر این باشه که من کلا بدنم به کافئین به خاطر خوردن روزانه دو لیوان قهوه فرانسه یا ترک یا اسپرسو مقاومه. و حتی با وجود گلوریا و در کنار گلوریا هم حتی گاهی قهوه می‌خوردم.
کاهش وزنم بعد از تقریبا یه هفته شروع شد.
بعد از یک ماه از 63، کم کم به 60 رسیدم. منتهی در کنارش ورزش هم میکردم. (در حالت عادی من ماهی 1_1/5 کیلو کم میکردم) 
راستی من هر روز قرص نمیخوردم، گاها یه روز در میون میخوردم. چون  به نظرم روی من یه وقتایی تاثیرش بیشتراز 24 ساعت بود.
خب خلاصه خیلی راضی بودم. حواسم به تاثیرات خلقی ای که ممکن بود روم بذاره هم بود، ولی خداییش چیز خاصی ندیدم مگر همون یکم پر انرژی تر شدن. (راستی کساییکه زمینه افسردگی و اضطراب دارن هرگز نباید این قرصها رو مصرف نکنن) 
تا اینکه یه دوره مصرفم تموم. بعد از یکی دو روز یکم ریزه خواری کردم و اشتهام بیشتر شد و یک کیلو و نیم برگشت🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
منتهی زود دوباره خودمو جمع و جور کردم و همونم کم کردم. 
دو هفته صبر کردم، با ادامه رژیم سالم خواری و ورزشم، وزنم ثابت موند خوشبختانه، ولی دیگه چیزی هم کم نکردم و همون 60 موندم.
پس دوباره گلوریا سفارش دادم منتهی قرمز تموم شده بود و به جاش مشکی گرفتم و دارم مصرف میکنم.این سری هم مثل سری قبل هست و علائمم دقیقا مثل سری قبله. فقط تپش قلبم یه روز طول شکید. 
راستی همچنان در کنارش باشگاه هم میرم و رژیم سالم خواری هم دارم تا چربی هام به عضله تبدیل شن و ماهیچه از دست ندم.
الانم به وزن 59 رسیدم.هدفم 56 هست و هر وقت به اون رسیدم. استپ میکنم دیگه. 
چیزهایی که درباره گلوریا دوست ندارم:
2_3لیتر آب خوردن و تبعا پشتش مدام دسشویی رفتن کلافه کننده ست. 
لبهام یکم خشک میشن. 
اگه یکم بیشتر از معمول غذا بخورم،توی معده ام خیلی سنگینی احساس میکنم. قبلا اینجوری نبودم. 
یکی دو بار بیشتر از معمول دسشویی شماره 2 رفتن🙈
استرسهایی که اطرافیانم درباره عوارضش بهم وارد میکنن.
دیگه دعا کنید این ماه به 56 برسم و تمومش کنم بره😉😉😉. 

درباره تست بارکد  من نتونستم توی سایت کد رو وارد کنم چون  توی کدم نقطه بود، هر کاری کردم نتونستم واردش کنم نمیدونم چرا.خطا نمیداد، اصلا وارد نمیشد. 
ولی یه چیزی بگم به نظرم حتی اگه کدم رو میتونستم وارد کنم و رجیستری میگرفتم هم اطمينان نمیکردم که واقعا قرص ساخته ی خارج باشه.
چون من قرص خارجی واقعی از نزدیک دیدم، جنس قوطی و جنس مقوای به کار رفته واسه این قرص اصلا شبیه اونها نیست 😬. دیگه توکل بر خدا. 🤣

سلام . واقعا قرص خوبیه من هم ال کارنتین و هم سی ال ای استفاده کردم و هم دمنوش و قارچ هایی گانودرما و ...

سلام، اصل این محصول گلوریا رو از کجا تهیه می‌کنید که جواب گرفتید؟

سلام، اصل این محصول گلوریا رو از کجا تهیه می‌کنید که جواب گرفتید؟

سلام هرکس قرص اصل گلوریا میخواد با پایینترین قیمت زنگ بزنه با ضمانت مرجوعی ۳۰عدد ۴۰۰ 

۰۹۱۹۸۳۱۶۴۳۳

مانی،آرشام👥
درب قوطی قرص من طلایی و قرصها سرخابی تیره هستن 

بالاترین تاثیر گذاری رو داره درطلایی 

در بنفش متوسط تر هست 

بچه ها با توجه به رنگ درهاشون تاثیر گذارن 

درطلایی بسیار قوی تر 

و بنفش متوسط تر 

هرکسی خواست با ضمانت مرجوعی تماس بگیره 

مشتری ثابت خواهید شد

۳۰عدد۴۰۰

مانی،آرشام👥