2733
2734
عنوان

دوس پسرم اصن توجه نميكنه به اين چيزا

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 117 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشاور به مامان من گفته بود بزرگترین اشتباهتون این بود واسه پسر دهه 60 دختر دهه 70 گرفتید، اصلاااا ان ...

من دهه ۷۰ام شوهرم دهه ۶۰.ولی چه ربطی داره

۹۹/۹/۹خیلی دیره.امسال محرم نی نیمو از امام حسین میخوام میدونم رومو زمین نمیندازه.رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین 

مدتیه می خوام حرفای دلم رو بهت بگم ولی فرصت نشده. خیلی دوست داشتم حضوری حرف بزنیم که خب اونم جور نشد.

من تو رو خیلی دوست دارم، همیشه داشتم، بودنت توی زندگیم نهایت آرزوی منه. می خواستم همدم لحظاتت باشم، رفیق تنهایی هام باشی.

مدتهاست بین رفتن و موندن سردرگمم، سردرگم اینکه بمونم و از بی توجهی بسوزم یا برم و غصه دلتنگی رو بخورم.

اما موندن و گم شدن توی روزمرگی ها هم کم از تنهایی نداره، راستش اینکه کنارم باشی و نداشته باشمت خیلللی سخت تر از تنهاییه.

الان به جایی رسیدم که حس می کنم موندنم توی این رابطه یه طرفه توهین به احساسمه

2728
شاید خجالتیه زود قضاوت نکن منم کادو نگرفتن چون یه کار اشتباهی انجام داده بود هرچی کارتو پول داشت باب ...

اخه ميدونم كه مشكل مالي نداره حتي يه شاخه گل نگرفت من دلم خوش بشه بعدش منم دختريم كه هميشه با اينكه بابام نداشته ولي هرچي داشته داده به من و زيادي ولخرجي ميكنم با اين رفتارش نميتونم كنار بيام

2738
جدي؟

اوهوم

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
اخه ميدونم كه مشكل مالي نداره حتي يه شاخه گل نگرفت من دلم خوش بشه بعدش منم دختريم كه هميشه با اينكه ...

زیاد برات مهم نباشه من خودم واسه ولن براش کلی جمله عاشقانه نوشتم دادم بهش اونم کلی ذوق کرد وضع مالیشونم بهتر از ماس واسه تولدم هم یه کتاب خرید دیشب داشتم واسه داداش 8 سالم میخوندم

زندگیم تو یه کلمه خلاصه میشه {دنیم 
زیاد برات مهم نباشه من خودم واسه ولن براش کلی جمله عاشقانه نوشتم دادم بهش اونم کلی ذوق کرد وضع مالیش ...

هيچي بهش نميگي؟

من كادوهاي بقيه رو ميبينم خب دلم ميخواد

---- جان بعضی چیزها رو باید سرجای خودش داشته باشی، وقتش که بگذره دیگه بود و نبودش واست فرقی نداره چون به نبودنش عادت می کنی. 

من دوست دارم حالا که جوانم حالا که ذوقش رو دارم برات مهم باشم، زمان که بگذره آدم دلسرد میشه.

تو مدام به من وعده بعدا میدی، بعدا وجود نداره، بعدا روز شب میشه، بعدا علاقه از بین میره، بعدا آدم پیر میشه، بعدا زندگی تموم میشه، بعدا آدم حسرت گذشته رو می خوره.

من معتقدم اگه نمی تونیم قشنگ تر از تنهایی های هم باشیم، نباید وقت همدیگه رو بگیریم.

---- جان بعضی چیزها رو باید سرجای خودش داشته باشی، وقتش که بگذره دیگه بود و نبودش واست فرقی نداره چو ...

چقدرر تو مني♥️ مرسي ♥️ 

اخه ميدوني چيه ميترسم اين حرفارو بزنم و بازم توجه نكنه 

2706