2752
2734
عنوان

دوس پسرم اصن توجه نميكنه به اين چيزا

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 117 پست

انتظارت واسه کادو ولنتاین یذره زیاد بوده، خیلی از آقایون به این چیزا اهمیت نمیدن، نمونه اش رو توی همین سایت خیلللللی زیاد دیدیم. پس این به کنار.

وقتی اومد شهرتون خودت پیشنهاد بیرون رفتن بده و اونجا می تونی رفتارش رو بسنجی.

بعضی از پسرا بلد نیستن، شما باید بهش یاد بدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا ؟ خب اينم مثل بقيه ي ادماس

هر جور راحتی من فقط یه رهنمایی کردم برو تو نت یه سرچ بزن ببین تو لک کورد لر چقد آدم میکشن سر دختر ما خودمون یه همسایه داشتیم خواهرشو کشت تو خونه 

2731
انتظارت واسه کادو ولنتاین یذره زیاد بوده، خیلی از آقایون به این چیزا اهمیت نمیدن، نمونه اش رو توی هم ...

٣٣ سالشه چيو بلد نيست اخع☹️ وقتي ادعاي عاشقي ميكنه ميتونست خوشحالم كنه با هديه☹️ منم انتظار زيادي نداشتم ازش فقط بايد بدونم كه اهميت ميده يانه 

پيشنهاد بيرون رفتنم روم نميشه بگم بهش

٣٣ سالشه چيو بلد نيست اخع☹️ وقتي ادعاي عاشقي ميكنه ميتونست خوشحالم كنه با هديه☹️ منم انتظار زيادي ند ...

همینه دیگه عزیزم. متولد دهه 60 هست. خیلی هاشون بلد نیستن، اونا رو با پسرهای دهه 70 مقایسه نکن.

خودت می دونی و بهتر می شناسیش ولی من جای تو بودم باهاش صحبت می کردم و ازش می خواستم و بعد از اون رفتارهاش رو آنالیز میکردم که بدونم خسیس هست یا نه

اي وااي  مامانمم همينو ميگه😔

همیشه حرف مامانتو گوش بده اون از تو تجربش بیشتره خوشبختی تورو میخاد ولی به نظرم زیاد باهاش گرم نگیری برا خودت خوبه شما خودت کدوم شهری

مشاور به مامان من گفته بود بزرگترین اشتباهتون این بود واسه پسر دهه 60 دختر دهه 70 گرفتید، اصلاااا ان ...

الان من  هفتادو  چهاریم   کسی بخواد با من ازدواج کنه نهایت  اواخر 60هست  دیگه دهه هفتادی نمیاد با من ازدواج کنه

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
الان من  هفتادو  چهاریم   کسی بخواد با من ازدواج کنه نهایت  اواخر 60هست  دی ...

اواخر 60 اشکال نداره.

بعد اینکه همه مثل هم نیستن. ( پسری که من میگم خیلی ساده و ساکت و دختر اهل رفیق بازی و خوش گذرونی و...)