2733
2739
عنوان

دوس پسرم اصن توجه نميكنه به اين چيزا

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 117 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هيچي بهش نميگي؟ من كادوهاي بقيه رو ميبينم خب دلم ميخواد

نه مهم حسیه که بینمونه خب بنده خدا پول دستش نیس خانوادش واسه کار اشتباهش ازیتش میکنن مهم اینه که دوسم داره و بجز من به کسی نگاه نمیکه فقط یبار که کادو تولدمو بعد چن روز داد خندیدم بهش گفتم کادوی ولنم خوب پیچوندیا اونم گفت واقعا پول دستم نیس بعضی وقتا پول شارژشو من میدم که دو روز باهاش چت کنم زیاد اهمیت نده به این چیزا خودتو ازیت میکنی در واقع

زندگیم تو یه کلمه خلاصه میشه {دنیم 
2728
شما چقدر اختلاف سني دارين؟ پيش هم هستين؟!

5 سال

ببین منو دوست داشت ولی به شدت سرش شلوغ بود، بین دو تا شهر در رفت و آمد بود.

دندانپزشک به نامی هم هست خیلی بیمار داره، می گفت انتظارت از من بالاست، من 70 نفر زیر دستم دارن کار می کنن، در رفت و آمدم، مسئولیت 13 تا خانواده دست منه و...

گاهی با دست های خونی جواب تلفنت رو میدم و... از این حرفها.

الان هم میدونم دوباره برمیگرده ولی من باز هم شرطم همین ها خواهد بود

2740

وای دوست پسر منم ۱۱ سال ازم بزرگتره دائم مشغول کاره البته دندون پزشک نیست اما برای من خسیسه مثلا رفتیم تو یه لوازم ارایش فروشی برای خودش عطر یک میلیون و سیصدی سفارش داد اما نگفت سونیا تو از این عطرها نمیخایی ؟فقط یه ریمل ۳۰۰ تومنی خرید یا مثلا به من میگه خودت حق نداری بری خرید ولی برای خرید اومدن هم هفته ها طول میده با اینکه وضع مالی خوبی داره نمیدونم چیکار کنم فکر کردم چون ۱۱ سال بزرگتره و پول داره دیگ خسیس بازی در کار نیست اما مییببم   اما میبینم کسایی ک دستشون به دهنشون میرسه بدترن

وای دوست پسر منم ۱۱ سال ازم بزرگتره دائم مشغول کاره البته دندون پزشک نیست اما برای من خسیسه مثلا رفت ...

خوبه باز يه ريمل برات خريده من اصن هيچ انتظاري ازش ندارم فقط يه حركتي بزنه كه بدونم مهمم براش تاحالا كه ٦ ماهه درارتباطيم هيچي برام نگرفته🥺

خوبه باز يه ريمل برات خريده من اصن هيچ انتظاري ازش ندارم فقط يه حركتي بزنه كه بدونم مهمم براش تاحالا ...

ما دوماهه آشنا شدیم تو این دو ماه ۲ماه فقط ۲ میلیون خرج کرده گفته لباس عید برات میگیرم ولی حس میکنم دروغ میگه گاهی وقتا ازش متنفر میشم دائم سر کاره اصلا برای من وقت نداره با اینکه کارش آزاده 

ما دوماهه آشنا شدیم تو این دو ماه ۲ماه فقط ۲ میلیون خرج کرده گفته لباس عید برات میگیرم ولی حس میکنم ...

عزيزم😐😐 خب بنده خدا قرار نيست خرجتو بده دو ميليونم پول زياديه