2703
2553
عنوان

دوس پسرم اصن توجه نميكنه به اين چيزا

1210 بازدید | 117 پست

از ولن گذشته ولي من هنوز دلخورم ازش كه برام هديه اي چيزي نگرفت فقط شبش زنگ زد گفت امروز نرفتي ولنتاين بازي منم گفتم با عمم برم؟ بعدش گفتم كار دارم خدافظ

ديگه يكي دوبار باهاش حرف زدم خوب بوديم ... و ديگه صحبت نميكنم بخاطر اينكه من درگير كنكورم.. ولي قبول دارم كه راهش دوره ١٠٠٠ كيلومتر فاصله داريم ولي خب ميتونست برام هديه بفرسته يا ازينجا سفارش بده مشكل ماليم نداره خب منم دلم توجه ميخواد ازش سرد ميشم ☹️

دوس پسرم نيست البته خاستگارمه 

بعد يچيز ديگه چند وقت پيش اومده بود ديدنم شهرمون هيچي برام نگرفته بود حتي يه شاخه گل

خونه ي دوست مشتركمون همو ديديم حتي منو بيرون نبرد اينجاهارو نميشناسه بخاطر اينه يا نكنه خسيسه؟😭 فقط وقتي رفت گفت نيومدي بريم شامي چيزي باهم بخوريم😐 من بايد ميگفتم يني؟ 😩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

کاملا خسیسه 

و شاید عاشق واقعی هم نیست

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

تازه وقتي پيشم بود گفت يچيزي بده يادگاري ازت داشته باشم منم يه رينگ دستم بود دادم بهش خب چرا خودش يچيزي برام نميگيرههه ميترسم خسيس باشه ولي چند روز پيش گفت كه مياد اينجا بعد گفت سوغاتي چي برات بيارم منم كه خجالتي گفتم هيچي من ببينمت كافيه🤭

2706