2737
2734
عنوان

هرکی واقعا عاشق شوهرشه بیاد تو ❤️❤️...!

| مشاهده متن کامل بحث + 22283 بازدید | 371 پست
حتی اگه یه بار این کار و کرده باشه اونم اول من بزنم؟

عزیزم چرا انقدر توضیح میدی ول کن اصل اینه شما الان احساس خوشبختی میکنی تو زندگی همه اختلاف به وجود میاد پس اگه بخای همه رو تو ذهنت نگه داری زندگی جهنم میشه بقیه رو ول کن یعنی خودشون بدیهای شوهرشونو فراموش نکردن 😐😐😐

ادم خوبو که همه دوس دارن... من شوهرمو انقد دوس دارم که بدیاش روز ب روز کمتر شد... ب پای این دوست دا ...

واقعا حرفتون بی نظیره کسی میتونه ادعا کنه که تو وضعیت بد بتونه زندگیشو گرم کنه وگرنه تو خوشی که تلاشی نمیخاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه باورم نمیشه چون چندروز پیش یه تاپیک زدی درمورد اخلاق بدشوهرت گفته بودی که با سیاست بهتر شده

نمیدونم چرا تاپیکارو اشتباه متوجه میشید من درمورد اینکه شوهر من هیچ وقت منت منو نکشیده بعد از دعوا تاپیک زدم تازه اگه همه کامنتام و میخوندی میفهمیدی اصلا سیاست به خرج ندادم😏

در ثانی اصلا برام مهم نیس تو باورت بشه یا نه همین که بهترین شوهر دنیا مال منه کافیه

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
عزیزم چرا انقدر توضیح میدی ول کن اصل اینه شما الان احساس خوشبختی میکنی تو زندگی همه اختلاف به وجود م ...

انقدر ریپلای شدم خسته شدم عجب غلطی کردم به خدا من

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2728

[QUOTE=125227403]ببخشید اگه فضولی نباشه یعنی چی خدا میدونست چط قراره سر زندگیتون بیاد[/QUOTEنه نه چرا فضولی؟دوراز جون..

خب من داشتم خودم با دست خودم زندگیمو نابود میکردم.. شوهرم منو واقعا نجات داد..

17 سالم بود تازه دیپلم گرفته بودم. با یه پسری آشنا شدم ،ادعا میکرد دوسم داره،عاشقمه.. چهارسال ازم بزرگتر بود. وضع مالی پدرم خیلی خوبه ،منم انقدر اون پسر قربون صدقه و عشق و عاشقی میکرد که دیوونش شده بودم.همه زندگیمو گذاشتم پاش،همه جوره خرجش میکردم.هیچ کسم جلودارم نبود.هرکاری میکردم پدر مادرمو بقیه خواهرام همه،اصلا انگار کور شده بودم. فقط اونو می دیدم.بابام بهم میگفت ستاره این پسر تورو نمیخواد.فقط دنبال پوله.منم می گفتم نه.عاشقانه.میخوام باهاش ازدواج کنم.بالاخره بابامو راضی کردم یه شب پسره بیاد خونمون با بابام درمورد آیندمون حرف بزنه.. پسره اومد.کلی حرف زدیم.بابام آخرش گفت باشه قبوله.بیا با خانوادت خواستگاری،ستاره مال تو..تو هم ماله ستاره.ولی از روزی که عقد کنید،ستاره دیگه هیچ نسبتی با من نداره.نه پول نه خونه نه ماشین هیچی. خودشه و خودش.. پسره هم قبول کرد و شب رفت.. منم روو ابرا بودم اون شب که عشقم واقعا دوسم داره. صبح شد هرچی بهش زنگ زدم دیگه جواب نداد.خاموش بود.بعد چار سال ولم کرد..بابام گفت حالا دیدی من اشتباه نمیکردم؟خیلی خجالت زده بودم جلو همه حتی روی نگاه کردن توو صورت خوانوادمو نداشتم.. چند روزی دیونه بودم توو خونه.نه غذا میخوردم درست حسابی.هیچی که هیچی.یه روز مثل روانیا از خجالت خانوادم،از غرور خورد شدم از اینکه یه نفر چار سال باهام بازی کرده بود،از خونه زدم بیرون. فرار کردم از خونه... تا شب الکی توو خیابونا راه میرفتم، ساعت هفت و هشت شب دیدم نزدیک امام زاده صالحم توو تجریش.رفتم تا ساعت یازده دوازده شب اونجا نشستم فقط گریه میکردم.شب شد اومدم بیرون از امامزاده ،اگه اهل تهران باشی ،میدونی اون موقع شب توو تجریش چه وضع خرابیه واسه یه دختر تنها. نمیدونستم کجا بر م که کسی پیدا نکنه..کلی آدم مزاحمم شده بودن. یه داروخانه اونجا بودم رفتم نشستم توو داروخانه تا یه تایمی بگذره. یه پسری رو اونجا دیدم که کار میکرد توو داروخانه. گفت چیزی شده خانوم؟،گفتم نه منتظر کسی ام.یه کم بشینم،زود می رم. گفت باشه.. ولی از چشمام معلوم بود که چه قد گریه کردم.یه نیم ساعتی گذشت،پسره اومد نشست کنارم،گفت اگه چیزی شده اگه کمک لازم دارید من میتونم کمکت کنم.. یهو الکی ناخوداگاه بی دلیل،اشکام شروع کرد ریختن.گفت چرا گریه میکنی؟ انگار که منم دنبال یه گوش بودم که فقط حرف بزنم و گریه کنم..نشست پای درد دلم.یه رب بیست دقیقه حرف زدم.اونم گوش داد،وقتی فهمید صبح از خونه فرار کردم،اصلا یه حالی شد،گفت دختره خوب این چه کاری کردی؟به نفر لیاقت عشق نداشته،یه نفر ارزش دوس داشتن نداشته،یه نفر دیگه بدی کرده،تقصیر تو چیه که خودتو میخوای نابود کنی؟ گفتم شرم دا رم از همه خانواده که چار سال جلوشون وایسادم.. گفت پاشو همین الان ببرمت خونتون.الان پدر مادرت دق میکنم از غصه. گفتم نه.. محاله برگردم. با این کاری که کردم و با فرارم دیگه هیچ روویی ندارم.گفت اونا پدر مادرت تو بچشون،فراموش میکنن هر بدی که کردی.. گفتم تو منو ببری خونمون بابام زندت نمی ذاره ،هزار جور فکر راجه به تو میکنه.هیچوقت یادم نمی ره این حرفشو،گفت به ناموسم قسم اگه دار بزنن منو بازم تورو میبرم خونتون،نمی ذارم نابود شی.. همین کارم کرد .منو بدر خونمون.بابام اون شب هیچ کاری نکرد هیچ برخورد بدی نکرد.. خلاصه دوشب بعدش دیدم پررو پررو با یه دسته گل تنها پاشده اومده در خونمون.منو از بابام خواستگاری کرد.. فقط دو سال ازم بزرگتر بود. یه پسر 22 ساله کم پیش میاد همچین کاری کنه.. توی این 6 سال زندگی مون حتی یه بارم اون شبو برام یادآوری نکرد.. بهشت برام ساخت...

یه مرد واقعیه.با این که سن زیادی نداره...

باهاش ازدواج کردم.درسامو ادامه دادم.سه تا بچه داریم الان..

یه مرده واقعیه..

ببخش زیاد شد.. 

[QUOTE=125227403]ببخشید اگه فضولی نباشه یعنی چی خدا میدونست چط قراره سر زندگیتون بیاد[/QUOTEنه نه چر ...

چقدر قشنگ بود.انشاالله سالیان طولانی کتار همسر و بچه هات زندگی گرمی داشته باشین.دعا کن برام چون مطمئنم خدا خیلی دوستت داره🌹🌹مرسی که تعریف کردی

چقدر قشنگ بود.انشاالله سالیان طولانی کتار همسر و بچه هات زندگی گرمی داشته باشین.دعا کن برام چون مطمئ ...

فدات شم عزیزم. لطف داری خیلی.الهی هرچی توو دلته و خوشبخت و خوشحالت میکنه،خدا بهت بده.  

2740
سعی کن درست کنی . یکم گذشت و فداکاری لازمه

ده ساله ازدواج کردیم. 7،8 ساله که با همین چیزا که گفتی سر کردیم.. دیگه بریدم

خدای مهربون من بهترین رو برام رقم بزن.همونطور که تا حالا بهترین ها رو بهم دادی.بابت همه چیز شکر.
ده ساله ازدواج کردیم. 7،8 ساله که با همین چیزا که گفتی سر کردیم.. دیگه بریدم

عزیزم منم ده ساله ازدواج کردم . واقعا مثل شما ۸ سالگی فقط درگیری بودش . ولی باز میشه درستش کرد . کم نیار 

یه گونی 26سالمه 35سالشه چون برام همه چی میخره حس پرواز لذت جنسی همرو گفتم🤣😂

۹‌سال اختلاف سنی توی رابطتون تاثیر خاصی نداشته؟

تاثیرش خوب بوده یا بد؟

اخه من از نظر خودم اختلاف سنی بین ۵ تا ۱۰ سال خیلی خوبه اما بعضیا میگن دیگه بیشتر از ۶ یا ۷ سال یکم سخته

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍

@laracroft  

کبری 20 هزار نفر تاپیکمو دیدن 🙂

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
۹‌سال اختلاف سنی توی رابطتون تاثیر خاصی نداشته؟ تاثیرش خوب بوده یا بد؟ اخه من از نظر خودم اختلاف س ...

من خودم اختلاف سنی 4تا7رو دوست داشتم

اما اصلا برای ما تاثیری نداشته خداروشکر خوبه همه چیز

به نظر خودم من بیشتر بچگونه هست رفتارام وهمسرم خیلی عاقلانه مکمل خوبیه

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2706