2752
2734
عنوان

هرکی واقعا عاشق شوهرشه بیاد تو ❤️❤️...!

| مشاهده متن کامل بحث + 22291 بازدید | 371 پست

زیاااااااد دوسش دارم

هم سنیم ۳۰ چندماه من بزرگترم

دوسش دارم چون واقعا دوستداشتنیه دوست داشتنش کار عجیب و سختی نیست هرک جای من باشه شیفته اش میشه مهربونه کمک حاله با جنبه اس با ایمان ب پایین دست خودش فکرمیکنه وقتی بهش انتقاد میکنم ب حرفهتم فکرمیکنه و ب معنای واقعی با درکه

وقتی وارد خانوادم شد ک بشدت زندگیم اسیب دیده بود پدرم ورشکست شده بود...منو با وجود همه اون مشکلات پذیرقت

بخاطرم سخت تلاش میکنه تو بچه داری کمکمه

موقع بیماری مراقبمه 

احساساتشو نسبت بهم بیان میکنه

هرچی داره مال منه

همه چیز دنیارو کناراون دوستدارم

خوردن و خوابیدن و دیدن و هرچی انگار همه چیز کناراون دوبله ارزشش

واقعا بابتش از خدا ممنونم و شکرش میکنم 

من دیرازدواج کردم سعی کردم با پسری رابطه نداشته باشم خواستگار زیاد داشتم ولی واقعا با دقت و بادلیل رد میکردم ۲۷سالم بودو فکرمیکردم ممکنه هرگز ازدواج نکنم چون فکرمیکردم سنم بالا رفته انا حالا خیلی خوشحالم برای تمام اون روزهایی ک صبرکردم 

وواقعا از خدا خواستم مردی باشه کنارم ک همراهم باشه و بودنش بهم ارامش بده و خدا بیشتراز توقع ام بهم نعمت داد

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄

من عاشق شوهرمم چون تو۱۲سالگی عاشقش شوهرم شدم💏

بخاطراختلافات خانوادگیم و جدایی پدرمادرم که خودش شاهده همه چی بود یبار سرکوفتم نکرد..

موقعی که خواستیم عروسی بگیریم خیلی جلوی خاتوادش وایساد وبخاطر من ۳تا تالار عوض کرد تادلخواه من باشه.

خیییییییلی مهربونه هرهفته من و پسرمو میبره رستوران .

براپسرم خیلی ارزش قائل میشه مرتب میبرش گردش.

فوق العاده به مهمونای من احترام میذاره و سنگ تمام.نمیذاره از بقیه چیزی کم داشته باشم .

توروابط جنسی خیلی تامین شدن من براش مهمه ..

کلا من که عاشقشم چون واقعا برامون داره تلاش میکنه🌹

من متولد ۷۵ هستم 

اون ۷۱

سال ۹۲هم نامزد کردیم 

۹۴عروسی 💏

۹۶هم پسرم اومد دنیا😍😍😍😍😍

هرررروز هم جز دعای های روز مره ام بود سایش از سر من و پسرم کم نشه ایشالا😊

if you can't be kind,be quiet😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ن اخه گفته اخلاق بد. نداره خب سیلی زدن. اخلاق بده دیگه

بستگي داره طرف شاید خیلی بی ادبی کرده باشه،،،، منم تا الا ن شوهرم سیلی ک نه ولی هولم داده ولی خو من،،، اون موقع خیلی عصبی بودم،،، دیگ نمیشد وایسه نگام کنه خخخخ،، ولی واقعا اخلاق بد نداره اصلا ن کثیف ن شلخته ن خسیس ن ولخرج ن بی حوصله نه شکمو 

زیاااااااد دوسش دارم هم سنیم ۳۰ چندماه من بزرگترم دوسش دارم چون واقعا دوستداشتنیه دوست داشتنش کار ...

البته اینم بگم ک گاهی مثل همه زوج ها ممکنه باهم اختلاف نظر داشته باشیم اما هرگز خانواده ها رو قاطی ناراحتی مون نمیکنیم یا تو بحث ها اصلا ب خانواده هم‌ بی احترامی نداریم 

و حتی تومواقع بحثم کنارهم اخرش باید بخوابیم

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
😃😂😂😂ولی عالی مچتو گرفت الانم میگی تقصیر خودته کتک خوردی شوهر من هیییچ وفت دست روم بلند نمیکنه حت ...

عزیزم من خووم تو تاپیک اخرم گفتم شوهرم بهم سیلی زده میتونی بری بخونی 

ولی حرفات یه کم نیش داره و دل میشکنه 

هر وقت تو این حور تاپیکا پست بذارم باید دلم بشکنه 

من که ناراحت شدم خیلیم ناراحت شدم 

😔

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
ن اخه گفته اخلاق بد. نداره خب سیلی زدن. اخلاق بده دیگه

حتی اگه یه بار این کار و کرده باشه اونم اول من بزنم؟

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
یه خاسگار برام اومده که همه چیش اکیه فقط یه بار ازدواج کرده بوده یه سال ..نمیددنم چه کنممم دوسشم دار ...

اول دور از چشمش تحقیق کن از درو همسایه ببین دلیل اصلیه جداییش از زنش چی بوده بعدا راهتو پیدا میکنی 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰

سلام خانوما

من کرم ضد لک  و روشن کننده پوست دارم با مصرف این کرم گیاهی در عرض 2ماه تمام لک های صورت

، جوش و جای جوش ها

، کک و مک

و لک های بارداری از بین میرود

همچنین چروک های سطحی پوست هم از بین می رود.

مناسب برای درمان آفتاب سوختگی و تیرگی پوست رو درمان می کند.

نرم کننده پوست های خشک هم هست

تیرگی دور چشم را از بین میبرد.

ضمنا پوست رو تا چند درجه روشن تر میکنه

کرم سفید کننده بیکینی و زیر بغل هم داریم

دست سازه قیمتش ۱۰۰هزار

تماس ۰۹۱۹۸۸۰۰۶۹۸ 

به امضام رجوع بشه❤

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
خیلی دوسش دارم.از هر لحاظ مرده خوبیه فقط زیادی به حجابم ایراد میگیره ولی بقیه چیزاش عالیه.دوریشو نمی ...

چطوری با گیر حجابش کنار میایی

مثلا در چه حد گیر میده

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل

من من من🥰 ۲۵سالمه و‌اون ۳۷😍😍نفس عشق جان شیرین منهههعهه بنظرم عشق ک دلیل داشته باشه عشق نیس

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
😃😂😂😂ولی عالی مچتو گرفت الانم میگی تقصیر خودته کتک خوردی شوهر من هیییچ وفت دست روم بلند نمیکنه حت ...

یه خورده زیادی بدجنسین

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست