2733
2734
عنوان

هرکی واقعا عاشق شوهرشه بیاد تو ❤️❤️...!

| مشاهده متن کامل بحث + 22272 بازدید | 371 پست
منم عاشق قلب بزرگ همسرت شدم ان شاء الله صد برابر تو زندگيتون جبران ميشه😍😍

فداتشم عزیزمی 😘😍

پرنسس آقامونم 😍💕                                     کاربر جدید نیستم سیم کارتم سوخت با یه سیم کارت دیگه اومدم 

عزیزای دلم برای همه تون ارزوی خوشبختی و سلامتی دارم

سایه همسرای خوبتون از سرتون کم نشه

و البته خودم

مرسی استارتر جان چقدر حس خوب تو تاپیکت هست

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مجردم ، میشه بپرسم مردی که عشقم و جونم و نفسم از دهنش نمیفته ، خوبه یا نه ؟ آیا بعد ازدواج هم همی ...

مال من همش میگفت بعد عروسی هم گفت  اما کمتر بود بعد بچه دار شدن کلا فراموش شد

2731
نمیدونم چرا تاپیکارو اشتباه متوجه میشید من درمورد اینکه شوهر من هیچ وقت منت منو نکشیده بعد از دعوا ت ...

عزیزم چقدر دعوا داری

با بقیه هم با لحن تند حرف زدی ماهم خداروشکر میکنیم شوهرت خوبه نمیدونم تو چرا اینقدر کوته فکری ! دیگهم ریپلای نکن گلم مرسی

🕊️ free
عزیزم چقدر دعوا داری با بقیه هم با لحن تند حرف زدی ماهم خداروشکر میکنیم شوهرت خوبه نمیدونم تو چرا ا ...

به تو نمیرسم که اخه 

میخاستی ریپلای نکنی ریپلای نشی 

من با همه مهربونم اما امان از اونایی که میان میرن تو مخ من 

بیشتر از اینم خودم و کوچیک نمیکنم بابت 

هم صحبتی باهات 

اسمتم تو اعلاناتم ببینم درجا حذف میکنم 

شب خوش❤

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2738
من خودم اختلاف سنی 4تا7رو دوست داشتم اما اصلا برای ما تاثیری نداشته خداروشکر خوبه همه چیز به نظر خ ...

خب خدا رو شکر...ان شاالله همیشه خوب باشه همه چیز

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍
واقعا حرفتون بی نظیره کسی میتونه ادعا کنه که تو وضعیت بد بتونه زندگیشو گرم کنه وگرنه تو خوشی که تلاش ...

ممنون گلم

پسر قشنگم روی بالهای فرشتگان زیر چتر خداوند آرام باش چه بسا که آنجا گرم تر از آغوش مادرت باشد       به امید دیدار....|||||||