2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه بهم میگن  میگن تازه عقدی اینه

لا اله الا الله 

خدا منو ببخشه اگه بخوام توهینی کنم به خانواده ی همسرت ولی خیلی ناراحت شدم و حرصم گرفت چون این اتفاق برای خودمم پیش اومده با این تفاوت که همسرم منو خیلی دوست داشت و البته منم 

گذشتم از بی احترامی که مادرش به خانوادم جلوی سی نفر آدم کرد ولی هنوزم ته دلم ناراحتم از اون زن و واگذار کردم به خدا 

اینو فهمیدم که ب ی مرد اصلا نباید راجب خانوادش چیزی بگی مخصوصا مادر پدرش 

واسه زن هم همینطوره ولی اگه شما احترام بذاری احترام میبینی 

احترام گذاشتی احترام ندیدی درجا جواب بی احترامیشونو بده یا هم اینکه بیخیال باش بذار اونا بد باشن شما خوب باش 

آخه ۴۸ روووز؟ 

خودت ی کاری بکن نذار اینجوری بشه 

2728
2740
همه بهم میگن دیشب تا 2 گریه میکردم سختمه آخه من اهل رفاقت و دوستی نبودم این اولین مردی بود که حتی ب ...

عزیزم هر کسی ممکنه تو زندگیش تجربه مشابه شمارو داشته باشه دوست من با یه آدم اشتباه نامزد بود عقد هم کرد بعد طلاقش هیچ امیدی به زندگیش نداشت تا بعد چند سال با یه پسر خیلی خوب و آقا اشنا شد و ازدواج کردن الان شکر خدا زندگیش عالی و عاشقانس 

فقط اینو بدون هیچ وقت ارزش خودتو پایین نیار الان جدا نشی زیر یه سقف بری خیلی سخت تره با بچه باز بیشتر و اونی که این وسط میسوزه تویی با یه مشاور حتما مشورت کن 

مادرش بابی احترامی به خانواده عروسش دل پسرش رو بدست آورده عجبااااااا..بنده خدا استارتر بی احترامی دی ...

مگه ا تو بودم....ادم فضول اول صبحی چیکار بقیه داری

حتی اگه راست هم بگی چون فضولی حرفت بی ارزشع

مربی شنا✌✌یه آدم موفق

وقتی تو نامزدی قهر طولانی و فحاشی باشه دو حالت داره یا زندگی کردن بلد نیستین یا نیست و به بلوغ فکری نرسیدین یا اینکه طرف مقابل ادم درستی نیست.که در هر دو صورت جدایی بهترین راهه.ببخشید اما اگه رابطه جنسی نداشتی اصلا بدون هیچ فکری بهم بزن چون از شناسنامتم پاک میشه

2706