2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه سوال چرا با کسی که نزدیک به ۲ ماهه باهات قهره هنوز ادامه میدی؟نامزدی دوره شناخت طرف مقابله این تو ...

همه بهم میگن دیشب تا 2 گریه میکردم

سختمه آخه من اهل رفاقت و دوستی نبودم این اولین مردی بود که حتی بهش نگا کردهمش می‌گفت عاشق این حیات هستن

من مقصرم منی که فقط استند بادکنک تولدش 3میلیون خرج کردم کت تک 5میلیونی براش خریدم من مقصرم یا ...

خرج کردن شما ربطی به قهر نداره. شاید به خاطر این هزینه هاییکه کردی توقعی داشتی یا منت گذاشتی

پارسا پسرمامان😍
من مقصرم منی که فقط استند بادکنک تولدش 3میلیون خرج کردم کت تک 5میلیونی براش خریدم من مقصرم یا ...

خوب دیگه نکن 

تموم شه این کارا 

باید لیاقت داشته باشه که نداره 

الان با این کار زشت مادرش طرف مامانمه بعدا که واویلاست

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب با مادرش قهر میکردی ن اون بدبخت ... تو باید دل شوهرت بدست میاوردی الان مادرش دلشو بدست اورده

مادرش بابی احترامی به خانواده عروسش دل پسرش رو بدست آورده عجبااااااا..بنده خدا استارتر بی احترامی دیده بعدبره ناز همسرشم بکشه بگه دستت درد نکنه همسر عزیزم که مامانت بی احترامی کرد...یه چیزی بگید باعقل جور دربیاد الان پسره باید دل زن وخانواده ش رو به دست بیاره

خدایا آفریدی رایگان😍روزی دادی رایگان😍بیامرزرایگان❤توخدایی نه بازرگان......