2733
2734
همه بهم میگن دیشب تا 2 گریه میکردم سختمه آخه من اهل رفاقت و دوستی نبودم این اولین مردی بود که حتی ب ...

چقدرم براش با ارزش بود 

لیاقتشان یه سلیطست 

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچوقت  نگفت علت توهین رو؟! هرچند مشکل هیت می تونن بگن نه اینکه توهین کنن البته الان اوضاع طوریکه من خودم تو محل زندگیم  به افراد توهین می کنم چون اونا حقشون بود آدم فضول دهاتی رو با تو هین باید ایراد گیری کرد اگه فضولی نمی کردن هرزه ها با توهین اشکال گیری و کمک نمی کردم خدایا موندم مثلا عکس لختیش دست ۶۰۰ نفر پخش حالا آدم شده به من میگه هول  با دوست پسر هرزه حروم زاده اش بهم میگه گوشی یا پسره داره خودش برای دختره به آب و آتیش میکنه متی رشوه هم گرفته ، ارشدم کارشو انجام داده خودش مخ نداشته هرزه خانم برگشته میگه فدراین شوهرت بدون ندایی کی به این کار داده دآخه خره شوهر منه پس چرا جان نثار تو بی شرف حروم زاده دهاتی چرا تو اولویتشی چرا جلو من داره از تو دفاع میکنه کثافت عقده ای زنک هرزه معلوم نیست چه گهی خورده اون بی شرف خان اینو گفته ملت شما بگید شوهر آدم جلو جمع به آدم میگه تنبل با زنای هرکر راه می اندازه یعنی واقعا موندم شیر سحر حاضرم گشنه گداهای دهاتی عین این استخدام کنه ولی نه شما ما حتی رشوه نمی گیریم با کمال اعتماد به نفس تو عاشق منی که هیچ گهی نخوردم برات مخاطب پسر خنگ کودن ابله از ده کوره زنم داره میگه تو هوو رن منی با رنان هرزه هرجایی باید بسازی  کلا خدایا چرا من هرجا میرم یه مشت خنگ می بینم الله علم

2742
2740
2706