2752
2734
عنوان

شما باشید همچین جایی میرید یا نه

65 بازدید | 11 پست

شرایط خونه اول: ی خونه ی قدیمی تروتمیز که ۵تا اتاق بزرگ داره تو بهترین منطقه شهر

یکیش مطبخ یکیش اتاق استراحت یکیش اتاق مهمان و دوتای دیگه

انباری زیر زمین بزرگگگ

وسط حیاط حوض 

پشت ساختمون ی قسمتیه زمین چمن ماندد پراز درخت میوه و تاب و اینا مثل عکس  اتاقاش

شرایط خونه دوم ی خونه ۱۱۰ متری ک بازم تو بهترین نقطه شهره 

دوخوابس هردواتاقا کمددیواری دارند

حیاط نداره

خیلی لوکس و مدرنه و بهترین کابینت و اینارو داره

نمای بیرونش خیلی قشنگه 

منو شوهرم هردو خوته قدیمی دوست داریم ولیییی میگم واس تازه عروس زشت نیس تو خونه قدیمی؟

ن خریدیم ن میخوایم بخریم فقط دوست دارم نطرتو بدونم

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

اولیه سلیقه شوهرمه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من خونه ویلایی دوست دارم. ولی گزینه دوم را انتخاب می کنم. گزینه اول در هر صورت قدیمی هست و احتمال گرفتگی لوله های فاضلاب و خرابی و ..بیشتره. احتمالا ایزوله خوبی نداره. احتمال نم هست...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
اولی خیلی قشنگه راستی نه خریدید نه می خواهید بخرید سر کاریم؟! 

من دقیقا اینو گفتم ک فردا ی تاپیک زدم ک خونه ندارم نگین بهترین جای شهر فلان خونه و میخریدی میخواستم ببینم سلیقه دوستان چطوریه وگرنه نمیخواستم براتون سرکار بودن تلقی بشه

تمام هزینه ها با خودتون دیگه؟😍😂چجوری جبران کنم😂

اره بابا بزای من مول این خونه ها پول خورده انگار یروز دیر رفتم سرکار بیا قولنامت میکنم نترس