2733
2734
عنوان

هرکی واقعا عاشق شوهرشه بیاد تو ❤️❤️...!

| مشاهده متن کامل بحث + 22291 بازدید | 371 پست
خوشششش به حالتوووون من  تو انتخابم دو دلمممم  عاشقشممممم اما میترسمممممم

منم از انتخابم چیزی ندارم بش دلخوش کنما نه کار نه پول نه اینده خوب ولی خب من به پای انتخابی که میکنم میمو نم دم دمی مزاج نیستم دیگه نامزدمو نمیدونم

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم 40 سالشه خودم 27 سالمه دوستش دارم ادم زیاد حساسی نیست اخلاقش خوبه واسه خانواده اش کم نمیذاره با ایمان وباخدا نماز خون سرموقع  کاری است تنبل نیست راستگو واهل دروغ نیست

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون

خيلي زياد عاشقشم...خودم ٣٤ همسرم ٣٣...خيليييييي مهربونه خيلي خانواده دوسته هوامو به شدت داره پدر فوق العاده ايه واسه دخترم..اهل خرج كردن و تفريحه ..تحصيل كرده و بافرهنگه خانواده فوقالعاده خوب و با كلاس و با شعوري داره مامانش نمونه واقعيه يه زن مهربون و باشعوره

🎁🎁مادر دو تا دختر بودن خيلي حس قشنگ و روياييه💖💖💖
2731
خیلی   .بیست وشش.بیست وهفت.چون مهربونه ودوست داشتنی.ارامش.اونم عاشقم بودبهم رسیدیم الانم یه پس ...

خوشبخت بشی عزیزم

فقط ی سوال داشتم این اختلاف سنی کم مشکلی ایجاد نکرده ؟ اخه یکی هست میترسم اختلاف سنی کممون مشکل ایجاد کنه

هر کیو ببینم تو امضاش صلوات خواسته میفرستم ، فقط حسش نیس بگم😑😄
چی بگم عاشقشم دیونه ام دیگه  من 29 اونم 33  دوست داداشم بود لعنتی همیشه عاشقش بودم هستم ...

ماشاا.... عزیزم ایشاا.... همیشه خوشبخت باشید کنار هم❤

میشه برای اینکه سلامتیم رو به دست بیارم برام صلوات بفرستید التماس دعا🙏

سلام

ما 19 سالگی ازدواج کردیم، یه ازدواج سنتی و عقلانی 

الان 30 سالمونه

نه که بگم هیچ وقت بحثمون نمیشه، نه گهگاه پیش میاد بحث کنیم، گهگاه دلم میخواد خفش کنم

اما در کل عاشق همیم، یه زندگی فوق العاده اروم و نرمال

دو تا بچه داریم

اصلا طاقت دوری هم رو نداریم، 11 سال ازدواج کردیم یک بارم قهر نکردیم

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
منم از انتخابم چیزی ندارم بش دلخوش کنما نه کار نه پول نه اینده خوب ولی خب من به پای انتخابی که میکنم ...

یه خاسگار برام اومده که همه چیش اکیه فقط یه بار ازدواج کرده بوده یه سال ..نمیددنم چه کنممم دوسشم دارم

من ۲۲

اون ۳۶

۵ ساله ازدواج کردیم

عاشقشم چون خیلی دوسم داره

ادم چشم و دل پاکیه

خیلیم باحال و پایه هست😁

کلی خصوصیت خوب دیگم داره،واسه همین عاشقش شدم و موندم😉😁

عکس پروفایلم مال قبل عمل بینیمه؛برش نداشتم چون منو با این میشناسن و من و شوهرمم تار افتادیم شناسایی نمیشیم..هرکی با ما مشکل داره؛مشکل گشا،ابولفضل😄     یاشاسین تبریز😍    دانشجوی تربیت معلم هستم😙حوصله بحث ندارم،اگه تو داری ریپلای نکن لطفا

من 38 اون 45،،،اون عاشقم من بی نهایت دوسش دارم،،،،،،، عالیه چون بهم حرمت میزاره مثل یک حامی کنار من و خانوادم،،،،،،، محرم اسرار خانوادم،،،،، ووولا خدا لطف کرد من کار خاصی نکردم 

الهی قربونش برم.خوب بلده عاشقی کنه.مهربونه و همیشه قبل رفتن و ببعد از برگشتن از شیفتم بوسم میکنه.یهویی اس ام اس عاشقانه میفرسته. یهویی بغلم میکنه.همیشه سوپرایز داره واسم.بهم میگه بهترین اتفاق زندگیشم.راستگو و دست و دل بازه.شوهرم خیلی مرد خوب و مومنی هست.هیچ وقت هیچی رو ازم پنهان نمیکنه.رمز گوشیمون هم یکی هست......نمیدونم چه کار خوبی انجام داوم که این هدیه ارزشمنو بهم داد