2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شیاف بزار اصلا تکونم نخور سعی کن برای دسشوییم بلندنشی اگه میتونی لگن بزار

من یه مامان خسته نیستم بااین که دوبارسقط داشتم واستراحت مطلقیم وتمام وقت درد دارمو دراز کشیدم.من خدارو دارم که همه کاراش حکمت داره با موفقیت بیشتر دونه کوچولومو میسپرم به خودش.شما هم همین کاروکنین😍
2742
واای خدا من چقد بدبختم😭😭

اینوجوری نگو استرس خودش سمه 

من یه مامان خسته نیستم بااین که دوبارسقط داشتم واستراحت مطلقیم وتمام وقت درد دارمو دراز کشیدم.من خدارو دارم که همه کاراش حکمت داره با موفقیت بیشتر دونه کوچولومو میسپرم به خودش.شما هم همین کاروکنین😍
2738
هیشکی پیشم نیست. تنهام. 

نمیتونی بگی کسی بیاد پیشت خانواده خودت خانواده همسرت یادوستت

خانواده هامون ازمون دورن. اینجا غریبم. ای خدااا😭

نگران نباش اصلا پیش میاد لکه بینی توهفته شما بعد چون هفتت کمه فعلا سونو نیاز نداری باید صبرکنی تا ۸ هفته اولین سونو واسه تشکیل ساک رفتی

نگران نباش اصلا پیش میاد لکه بینی توهفته شما بعد چون هفتت کمه فعلا سونو نیاز نداری باید صبرکنی تا ۸ ...

گفت شنبه بیاد. روز یکشنبه ک رفتم بتام 1989 بود. گفت چیزی مشخص نیست الان سونو نمیکنم تا شنبه هفتی بعد 

2706