2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شیاف بزار اصلا تکونم نخور سعی کن برای دسشوییم بلندنشی اگه میتونی لگن بزار

من یه مامان خسته نیستم بااین که دوبارسقط داشتم واستراحت مطلقیم وتمام وقت درد دارمو دراز کشیدم.من خدارو دارم که همه کاراش حکمت داره با موفقیت بیشتر دونه کوچولومو میسپرم به خودش.شما هم همین کاروکنین😍
2728
واای خدا من چقد بدبختم😭😭

اینوجوری نگو استرس خودش سمه 

من یه مامان خسته نیستم بااین که دوبارسقط داشتم واستراحت مطلقیم وتمام وقت درد دارمو دراز کشیدم.من خدارو دارم که همه کاراش حکمت داره با موفقیت بیشتر دونه کوچولومو میسپرم به خودش.شما هم همین کاروکنین😍
2740
هیشکی پیشم نیست. تنهام. 

نمیتونی بگی کسی بیاد پیشت خانواده خودت خانواده همسرت یادوستت

خانواده هامون ازمون دورن. اینجا غریبم. ای خدااا😭

نگران نباش اصلا پیش میاد لکه بینی توهفته شما بعد چون هفتت کمه فعلا سونو نیاز نداری باید صبرکنی تا ۸ هفته اولین سونو واسه تشکیل ساک رفتی

نگران نباش اصلا پیش میاد لکه بینی توهفته شما بعد چون هفتت کمه فعلا سونو نیاز نداری باید صبرکنی تا ۸ ...

گفت شنبه بیاد. روز یکشنبه ک رفتم بتام 1989 بود. گفت چیزی مشخص نیست الان سونو نمیکنم تا شنبه هفتی بعد 

2706