2733
2739
سونو واژینال بود. ولی صداشو نشنیدم. ففط گفت قلبش تشکیل شده مشکلی نداره و نشونم داد🙄

من به همینشم راضیم فقط بگه داره سالمه آخه دکترمنوخیلی ترسوند خیلی برات خوشحال شدم ان شالله به سلامتی دنیابیاد

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  
برو سونو دیگه. چقد طاقت داری دختر! ب من گفت شیاف روزی دوتا بذار خارجی استراحت کن. خودش برطرف میشه

آخه سه روزدیگه باید برم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من به همینشم راضیم فقط بگه داره سالمه آخه دکترمنوخیلی ترسوند خیلی برات خوشحال شدم ان شالله به سلامتی ...

ممنونم عزیزم. انشالا نی نی تو هم سالمه. برو سونو. ببین چخبره شاید دارویی لازم داشته باشی.. راستی ب من دوفاستون هم داد گفت امروز 4 تا باهم بخور از فردا هر 8 ساعت یکی. کمک میکنه خونریزی بند بیاد. 

2728
منم نوبتم برا سه شنبه بود اما طاقت نیاوردم🙄

آهان منم طاقت ندارم ولی چون مال بعضیایکم دیرتشکیل میشه میگم این چندروزم بگذره 

الان چند هفته ای؟ شیاف میذاری؟ 

نه شیاف ندادگفتش که شیاف بدم شایدجنین قلبش تشکیل نشدسقطش سخت میشه شیش هفته ودوروزطبق سونو

2740

برو سونو دیگه😐خیلی سخت نمیشه. تو شیاف بذار تا خونریزی بند بیاد. خدای نکرده اگ سقط شد هم خیلی سخت نمیشه. بنظرم فردا برو. انشالا خوش خبر برگردی. حتما بهم خبر بده