2733
2739
من فقط دو روز لکه بینی داشتم رفتم سونو گرافی یجا در پیت از شانس من افتضاح بود اونجا گقت 6 هفته 3 روز ...

یعنی بیشتر گفت؟ 🙄😕انشالا مشکلی نیست. دفه بعد برو جای  بهتر برا سونو 

من فقط دو روز لکه بینی داشتم رفتم سونو گرافی یجا در پیت از شانس من افتضاح بود اونجا گقت 6 هفته 3 روز ...

منم روزی ک رفتم ب حساب پریودم 5 هفته و سه روز بودم. دو روز اضافه گفت! گفت 5 هفته و 5 روزی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی بیشتر گفت؟ 🙄😕انشالا مشکلی نیست. دفه بعد برو جای  بهتر برا سونو

آره بیشتر گفت همیشه جای خوب میرفتم اون روز از شانس من هیچ کدوم نبودن 😁

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
خدا ب هممون کمک کنع. من لکه بینی داشتم گفت فعلا همچی نرماله 🙄ده روز دیگه بیا برا قلب

من تااون موقع میشم شیش هفته وپنج روزیعنی زودنیشت اگه بگه تشکیل نشده بازم باید برم یعنی ؟؟؟؟

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  
2731
منم روزی ک رفتم ب حساب پریودم 5 هفته و سه روز بودم. دو روز اضافه گفت! گفت 5 هفته و 5 روزی

من سونو اولم‌ طبق حساب دکتر 5 هفته 1 روز باید می بودم ک رفتم سونو 13 بهمن گفت 4 هفته 5روزی لقاح 6 روز دیرتر گرفته یه هفته ام نشد رفتم این سونو گفت 6 هفته 3 روزی 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
من تااون موقع میشم شیش هفته وپنج روزیعنی زودنیشت اگه بگه تشکیل نشده بازم باید برم یعنی ؟؟؟؟

اره تشکیل نشه میگن مثلا یه هفته دیگه بیا 

بله  باز باید بری. من همش نگرانم برم بهم بگن رشدش متوقف شده 😑😑😑لکه بینیم سیاهه اخه. 

من سونو اولم‌ طبق حساب دکتر 5 هفته 1 روز باید می بودم ک رفتم سونو 13 بهمن گفت 4 هفته 5روزی لقاح 6 رو ...

اشتباه کرده. انشالا قلبش تشکیل بشه.... برا من امیدی نیست. وقتی میشینم زیر شکمم درد میکنه خفیف

2740

سلام عزیزم. من امروز رفتم سونو طبق اخرین پریودم 6 هفته و سه روز هستم. اما سونو گفت 6 هفته و 1 روز هستی و قلب تشکیل شده. ولی هماتوم 2 سانتی دارم. امیددارم شما هم مشکلی نداشته باشی

خداروشکر که قلبش تشکیل شده. ان شاءالله که هماتوم هم مشکلی نباشه و برطرف بشه 

دوستان مهربونم میشه برا عاقبت بخیری فرزندم دعا کنید و صلوات بفرستید. منم برا بچه های شما دعا میکنم عاقبت بخیر بشن
سلام عزیزم. من امروز رفتم سونو طبق اخرین پریودم 6 هفته و سه روز هستم. اما سونو گفت 6 هفته و 1 روز هس ...

خداراشکر قلب داشت سونو شکمی ؟؟؟

دلم داره پرپرمیزنه واسه اینکه صداقلبشوبشنوم ازالان گریم میگیره وای خدایا سالم باشه این خونریزی لعنتی بندبیاد توسونونوشته هماتوم ندارم پس دلیلش چیه 

دلم داره پرپرمیزنه واسه اینکه صداقلبشوبشنوم ازالان گریم میگیره وای خدایا سالم باشه این خونریزی لعنتی ...

برو سونو دیگه. چقد طاقت داری دختر! ب من گفت شیاف روزی دوتا بذار خارجی استراحت کن. خودش برطرف میشه

2706