2733
2734
مشکل انعقاد خون. هرروز انوکسپارین میزنم. استراحت دارم اما ن مطلق چون کسی نیست مجبورم غذا درس کنم ظرف ...

عزیزم منم دوست دارم استراحت کنم اما هم سرکار میرم هم کارامو انجام میدم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
هرسقطت بالک بینی شروع شد!

نه. دوتا قلب تشکیل شد بعد حالت بارداری از بین میرفت میرفتم تا قلب وایساده سه تای دیگه یهو یه هفته بعداز اینکه ازمایشم مثبت میشد خونریزی میشدم 

خونه مامانت نزدیک نیس بری چند مدت اونجا باش تا نی نیت حداقل یکم بزرگ شه

نه یه شهر  دیگست. از شانس بدم ممانم هم شب نمیتونه جایی بخوابه ک بگم بیاد پیشم. خواهرامم ازدواج کردن. شوهرم هم میگه تنهام نمیذارم بری. میرم سرکار میام خونه بدم میاد تنها باشم. خانواده شوهر هم هیچکسو ندارم. البته برادرش طبقه بالاموم هستن. ولی رفت و امد نداریم. 😐از دست جاریم 

نه یه شهر  دیگست. از شانس بدم ممانم هم شب نمیتونه جایی بخوابه ک بگم بیاد پیشم. خواهرامم ازدواج ...

عزیزم😓 

چند ساله ازدواج کردی؟

یعنی جاریت نمیدونه تو بارداری دیگه باید خودش بفهمه غذا برات درس کنه بفرسته پایین😏

جاری ها هم جاری قدیم الان شدن یه مشت حسود

عزیزم😓  چند ساله ازدواج کردی؟ یعنی جاریت نمیدونه تو بارداری دیگه باید خودش بفهمه غذا برات در ...

8 سال. ن بابا نمیدونه. از کجا بدونه😐😐غذا بفرسته برام؟!! اینقددددد از من و شوهرم بدش میاد اگ بفهمه باردارم هر کاری  از دستش بربیاد میکنه ک از بین بره......  

2740
8 سال. ن بابا نمیدونه. از کجا بدونه😐😐غذا بفرسته برام؟!! اینقددددد از من و شوهرم بدش میاد اگ بفهمه ...

بچه داره یا نداره.؟مگه نگفتی خانواده ها میدونن مطمئنا اونم فهمیده.حداقل خودت درروز بیشتر غذا درست کن بردار برا یه وعده دیگت که هی بلند نشی

بچه داره یا نداره.؟مگه نگفتی خانواده ها میدونن مطمئنا اونم فهمیده.حداقل خودت درروز بیشتر غذا ...

خانواده خودم همه میدونن. خانواده شوهر فقط دوتا خواهرشوهرم... برا اون نمیگن. خودشون التماس میکنن اون نفهمه تا چند ماه😐خیلی خطرناکه. بله دوتا دختر داره دختر بزرگش عشق منه. خیلی میخامش اونم منو میخواد.... متاسفانه مادرش نمیذاره بیاد خونمون. بله ظهر درست میکنم برا دو وعده. بیشتر وقتا شوهرم ظرفا رو میشوره. خونه رو هم 10 روزه جارو نزدیم. فقط یکم مرتب میکنه شوهر 

سلام عزیزم خوبی؟ لکه بینی داشتی قطع شد؟

سلام عزیزم. یه روز قطع میشه فرداش دوباره میاد.. امروز چن قطره خون سیاه رقیق اومد. و فعلا تموم. شبا بدجور ضعف دارم و فشارم میفته. احتمال زیاد علایم سقطه اینا و رشد متوقف شده. روز شنبه میرم سونو... البته روز شنبه رفتم گفت ساک و کیسه زرده هست فعلا. ده روز دیگه بیا ولی من شنبه میرم دیگه

سلام عزیزم. یه روز قطع میشه فرداش دوباره میاد.. امروز چن قطره خون سیاه رقیق اومد. و فعلا تموم. شبا ب ...

ان شاءالله که چیزی نیست و نی نی تون سالم باشه. منم چند روز یکبار یکم ترشحات و لکه میبنم شیاف استفاده میکنم دیگه نمیدونم چیکار کنم 

دوستان مهربونم میشه برا عاقبت بخیری فرزندم دعا کنید و صلوات بفرستید. منم برا بچه های شما دعا میکنم عاقبت بخیر بشن
2706