2737
2739
عنوان

ته خط رسیدم فکر کنم

305 بازدید | 22 پست

سلام

نیاز به صحبت کردن داشتم

موندم چیکار کنم

مغزم درد گرفت 

گفتم بیام اینجا یه حساب باز کنم الان حرف بزنم 

تو این ساعت فکر نمیکنم شلوغ باش

اینجوری بهتره

من ۲۰ سالمه چند سالی هست بچه طلاق شدم

از اینجا مونده و از اونجا رونده

تو ذهنم چمدون به دستم جون مطمئن نیستم خونم کجاست

پدرم به تمام معنا آدم بی اخلاقیه

مادرمم 

چی بگم دوستش دارم واقعا و قلبن 

اونم این حس و بهم میده که دوستم داره ولی متوجه شدم اسمم و از شناسنامش در اورده

جایی بخواد معرفیم کنه میگه دخترخالمه 

قلبم شکستس 

داغونم 

این یه داستان نیست

الله وکیلی زندگیمه

مغزم مشوشه

شبا خواب ندارم از فکر و خیال

روزا آنقدر سریع میگذره که نمیفهمم چیکار کردم در طول روز

سرگردونم 

بی هدفم

خانواده ندارم

جمله مسخره‌ای یبار یه جا شنیدم که می‌گفت حتی نوشابه‌ام خانواده داره ولی من ندارم

نمیدونم دارم چطور زندگی میکنمم 

بی تکلیف 

استارتر جان تروخدا ببخشید خونمو دزد زده حالا هرچی برده به درک من بدجور ترسیدم و ارامش ندارم و همش استرس دارم و از خونم‌بدم میاد میشه برای ارامش دلم یه صلوات بفرستی اگ فرستادی لایک‌کن منم برات بفرستم ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نقطه بزاربروسرخط

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2731
نمیدوم چی بگم خدا صبر بده به دلت  اما اینو بدون تو خدارو داری و خودتو  خدا کافیه برای هم ...

ممنون خدا نور به زندگیت ببخشه 

من آدمش نیستم ببرمشون دادگاه و حقم و بخوام.

2740
همینجا گیر میکنم که سر خط برای من کجاست

توکل بخدا

فرداسال مادرمه

بچه ننه ترازمن توی دنیاخداوندنیافریده

وقتی فوت شدن اونم یهووووبدون هیچ پیش علامتی یامریضی وجوون هم بودن گفتم ببین شب وروزمیادومیره پس زندگی ادامه داره

خداوندخیلییییییی مهربونه

فقط توکل کن بخودش

۱سجده بروببین چقدرررررآروم میشی

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
درس میخونی؟

دانشجو که هستم ولی بی انگیزه و بی مغز و بدون آرامش فقط میرم میام و همین 

نمیتونم خودم و جمع کنم

واقعا سختمه

بارها به خودم امید دادم

اما اتفاقا و تلخیا میخوره تو صورتم

تا اطرافم و مغزم در آرامش نباشه

چطور میتونم به درس فکر کنم.

عزیزم، اخه نمیشه که اسم و شناسنامه در بیارن؟ 

ولی چرا با مامانت حرف نمی زنی در مورد رفتارش، بگو رنجیدی، نه با دعوا، بگو من امیدم به تو هست، چرا من و دخترخاله ات معرفی می کنی؟ 

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
عزیزم، اخه نمیشه که اسم و شناسنامه در بیارن؟  ولی چرا با مامانت حرف نمی زنی در مورد رفتارش، بگ ...

عزیز برای تغییرنام شناسنامش رو قرار بود عوض کنه که متوجه شدم اسم من دیگه تو شناسنامه جدید ثبت نشده

منم بچه طلاقم

منم با بابام زندگی میکنم

ولی اوکببم باهم

اماااااا

منم مامانم و دوست دارم اونم داره ولی بهمه میگ من خواهرشم

و پشمش هم نیست من چی میخوام میگ بهم نمیخوره تورو داشته باشم چشمم میزنن  اما خواهرم ک کوچیکتر رو میگه بچه   خیلی اذیت میشدم اما الان عادت کردم و اصلا برام مهم نیست 

گیرم هوای پر زدنم هست،بال کو؟🕊️
عزیز برای تغییرنام شناسنامش رو قرار بود عوض کنه که متوجه شدم اسم من دیگه تو شناسنامه جدید ثبت نشده

والا چی بگم، فقط احساس کردم با اون عنوان که گذاشتی ذهنت خیلی درگیره

کافیه بشینی یک 24 ساعت تو نب نی سایت تا ببینی خیلی ها هم. که خانواده با اون معنا و مفهمومی که دنباشی دارن، با خانواده مشکل دارن. یکی با بابا، یکی با مامان، یکی با شوهر.. یکی خانواده شوهر

حتما ناراحتی ات به مامانت بگو، ولی فکرم نکن اونایی بقیه یدون مساله و مشکل هستن. 

اگر رفتارش باهات خوبه، نکته مثبت ها را ببین، بتونی یک. کار پاره وقتم یرای خودت جور کنی که فکر و خیال نکنی و به سمت مستقل شدن بری عالی هست

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
2706