2733
2734
عنوان

کیا کات کردن و الان حالشون خوبه!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2317 بازدید | 86 پست
برا چی کات کردی؟؟

چون متوجه شدم نیتش خوب نیس میخواد ازم سواستفاده کنه .مثلابهم وعده ازدواج میداد اما جلو نمی اومد بهانه میاورد، دوستامم خیلی بهم هشدارمیدادن ک بهش اعتمادنکن و اینا..بعد ک باهاش کات کردم ازطریق خواهر زادش فهمیدم همه حرفای پسره دروغ بود حتی اسموفامیلیش!! و زمانی ک بامن بود با دختر دیگه ای هم بود وحتی رفت خاستگاریش ،(اما جواب رد بهش دادن) ببین این ادم چقد خائن بود ک با احساساتم بازی کرد ،متوجه شده بودم این دوستی عاقبت نداره .کات کردم

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطوری اینقدر دنبالتن من طلبکارامم ولم کردن😐

فقط یه ذره باید. دست نیافتنی باشی براشون 

مثلا اون پسرایی رو که فکر میکنن خیلی جذاب و شاخن و همه دخترا دارن واسشون له له میزنن رو باید با کم محلی و اینا به دست اورد

باید یه ذره با بقیه دخترا فرق کنی تا برای همشون از. یه نظر خاص باشی 

و من به شخصه هیچ وقت دل و قلوه نمیدم به طرف 

میزارم همیشه اول اون پیام بده و...

هی بگی بهشون عشقم و محبت کنی بعد یه مدت عادت میکنن و میرن سراغ بعدی

باید انقدر نگی تا ارزو به دل یه عشقم گفتن شما بمونه

2731
چیشد که سرد شد یا از اول سرد بود؟ شاید جذب همین سرد بودنش شدی بعضی پسرا اینقد قربون صدقت میرن حالت ت ...

نه اواخر اینجوری شد!!!

فراموش خواهی شد چنان ک گویی نبودی!
چیشد که سرد شد یا از اول سرد بود؟ شاید جذب همین سرد بودنش شدی بعضی پسرا اینقد قربون صدقت میرن حالت ت ...

اره بعضی وقتا ادم جذب پسرای قد و مغرور و سرد. میشه 

البته با روش های مذکور میشه دل اونا رو هم به دست اورد😂

2738

عزیزم طبیعیه این حس

من تقریبا دو ماههه که یه رابطه ۱۰ ماهه رو کات کردم.

همش میاد جلو نظرم ولی خیلی کنترل میکنم ارتباط نگیرم حتی در حد پیام.

جدبدا استوری واتساپم رو نمیبینه و منم نمیتونم برا اون رووببینم.این یعنی چی؟ ممکنه شمارم رو پاک کرده باشه. آخه مردا تا قیام قیامت شماره پاک نمیکنن.

چون متوجه شدم نیتش خوب نیس میخواد ازم سواستفاده کنه .مثلابهم وعده ازدواج میداد اما جلو نمی اومد بهان ...

دلیلت منطقی بود!!!

اما من ...

فراموش خواهی شد چنان ک گویی نبودی!
من.اوایلش برام سخت بود افسرده وداغون شده بودم ولی باگذشت زمان یجوری فراموشم شد ک اصلا حس نمیکنم ی رو ...

البته به اين سادگي هم نيست . هر بار كه با يكي كات ميكنيم مقداري از احساس خودمونو براي هميشه از دست ميديم . اگر چند بار اين كات كردن ها تكرار شه به آدمي تبديل ميشيم كه ديگه نميتونيم مثل عشقي كه اولين بار تجربه كرديم رو دوباره تا آخر عمر تجربه كنيم . آخرش دوستي ها پوچ و آبكي و بدون احساس ميشه . فقط ميخايم حوصله مون سر نره .

البته به اين سادگي هم نيست . هر بار كه با يكي كات ميكنيم مقداري از احساس خودمونو براي هميشه از دست م ...

خیلی این حرفتو قبول دارم 

منم زخم خورده همین جریانم 

دیگه به راحتی در عرض چند دقیقه یکی رو فراموش میکنم و دیگه هیچ حس خاص و قشنگی نسبت به هیچ کدومشون ندارم😞