2737
2739

عقدیم چند ماه 

تازگی همش بهونه میگیره عین دخترا ناز می‌کنه 😐برعکس شده 

مثلا یه بار گوشیم سایلنت بود زنک زد جواب ندادم .البته بعدش خودم تماس گرفتم دیدم سر سنگین شده که علتش و پرسیدم گفت بخاطر اینکه سایلنتی 

دفعه بعدی باز سایلنت بودم ندیدم زنگ زد ولی بلافاصله خودم زنگ زدم وقتی رفتیم بیرون دیدم جدی شده کم کم خوب شد بعد گفت بخاطر این موضوع جدی شده بودم 😂😐

بعد شغلش شیفتیه بعضی وقتا که صبح از سرکار میاد پیش اومده می‌خوابه تاااا فرداش صبح که دوباره بره سرکار ینی چند بار پیش اومده من نگرانش شدم زنک زدم جواب نداده اووه تا فرداش گفته خواب بودم و معذرت خواهی کرده 

دیشب هم همینجوری شد ولی من از بعداز ظهر بهش سه تا پیام دادم مثلا گفتم فلان جا رفتم و ...یدونه هم ساعت هشت شب دادم گفتم امشبم از اون شباس 😂منظورم این بود باز خوابیدی 

حالا صبح بیدار شده صبح بخیر نگفته بهش میگم چرا میگه باهات قهر کردم تو از دیشب زنک نزدی ببینی من چرا نیستم نگرانم نشدی و از این حرفا 😐منم زیر بار نرفتم دست بالا گرفتم خودمو 

بگید چیکار کنم خیلی داره پرتوقع میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دوران عقده محبتت رو زیاد کن هیچ منزلتی بین زن وشوهر نیست فلانی اگر محبت کنه زن بی ابهتی میشه فلانی محبت نکنه باعزته . این تفکر منسوخ شده محبت کن عشق بورز بزار محبت کنه بزار عاشقت بشه محبت کن دنیا دوروزه

دوران عقده محبتت رو زیاد کن هیچ منزلتی بین زن وشوهر نیست فلانی اگر محبت کنه زن بی ابهتی میشه فلانی م ...

چه ربطی داره خودش داره میگه بیدار بودم از قصد پیام ندادم که ببینم نگران میشی زنگ بزنی یا نه 

حالا من پیام داده بودم جواب نداده بود 

2738

چقد لوسه و چندش

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت
تو ناز نخری کی بخره؟؟؟؟؟ با شوهرت دوست باش .دست از نامهربونی بردار

حالت خوبه شما ؟😐میگم بیدار بوده از قصد جواب پیام منو نداده که ببینه من نگران میشم یا نه در صورتی که من پیام دادم وقتی پیام میدم جواب نمی‌ده خب میدونم خواب چون از سر کار اومده بوده 

بعدم الان من زنگ میزدم جواب میداد لابد میخواست دروغ بگه خواب بودم دیگه ؟چون من زنگ و زده بودم نمیتونست بگه بیدار بودم منتظر بودم ببینم نگرانم میشی یا ن

2706