2737
2739
عنوان

کیا کات کردن و الان حالشون خوبه!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2317 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلیلت منطقی بود!!! اما من ...

من اون موقع ک باهاش اشناشدم 15 .16 سالم بود بچه بودم الان ب شدت با این دوستیا مخالفم. اگ میخوای فقط دوس پسر داشته باشی برا سرگرمی یا از تنهایی دربیای و حدومرزارو رعایت کنی و اگه ازش جداشدی ضربه نمیخوری، دوست شو. اما اگه مثه من خیلی احساساتی هستی و بخاطر عشق باکسی دوست میشی و میخوای بهش برسی ،اشتباه نکن دور این دوستیارو خط بکش

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2728

منم س سال پیش بعد پنج سال کات کردم😂

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2740
البته به اين سادگي هم نيست . هر بار كه با يكي كات ميكنيم مقداري از احساس خودمونو براي هميشه از دست م ...

من از اون موقع دیگه باکسی دوست نشدم حتی پسرایی بودن ک بهم پیشنهاد دوستی بدن چقد خوشگل خوش تیپ بودن چقدرم به دلم می نشستن اما قبول نمیکردم. دیگه نمیتونم به پسری اعتمادکنم

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
ببخشید میپرسم  سر چی کات میکنن معمولا یا سر چی دعواشون میشه من تا بحال دوست پسر نداشتم کنجکاو ...

ما هی دعوامون میشد سر چیزای چرت مثلا چرا دیر جواب دادیو چرا خبر ندادی و واقعا یادم نمیاد سر همین چیزا😆

ببخشید میپرسم  سر چی کات میکنن معمولا یا سر چی دعواشون میشه من تا بحال دوست پسر نداشتم کنجکاو ...

اصلا فكر نكن ضرر كردي . ما همه مون سهميه اي از عشق و احساس داريم . دوست پسري كه مياد و بعد از يه مدت كات ميكنه مثل يه دزد هر دفعه مقداري از عشق رو با خودش ميبره . آخر يه روز وقتي ازدواج ميكنيم ميبينيم ديگه بيشتر عشق ما دزديده شده و براي همسرمون فقط يه ذره از اون همه احساس و عشق باقي مونده . درسته كه الان دوست پسر نداري . در عوض وقتي با پسر مورد علاقه ت ازدواج كني ميتوني با همسرت يه عشق خالص رو تجربه كني . اگر همسرت هم مثل تو اجازه نداده باشه كسي از احساسش دزديده باشه اونوقت هر دوتايي تون  غرق در عشق و احساس ميشيد .

من از اون موقع دیگه باکسی دوست نشدم حتی پسرایی بودن ک بهم پیشنهاد دوستی بدن چقد خوشگل خوش تیپ بودن چ ...

همون قدر كه به احساست لطمه ميخوره به اعتمادت هم لطمه ميخوره . خيلي كاره سختيه كه با هيچ پسري دوست نشيم . ولي به حس خوب آخرش مي ارزه . دوستي هم به حس و حال بد  جدائيه آخرش نمي ارزه