2737
2739
عنوان

کیا کات کردن و الان حالشون خوبه!!!

2317 بازدید | 86 پست

من دقیقا بعد چند وقت این پسره از سرم میوفته؟؟؟؟

همش اونروزایی ک خوب بود رومخم داره رژه میره دیگ عصبی شدم

صورتم تیک عصبی گرفته!!!!

فراموش خواهی شد چنان ک گویی نبودی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من.اوایلش برام سخت بود افسرده وداغون شده بودم ولی باگذشت زمان یجوری فراموشم شد ک اصلا حس نمیکنم ی روزی اون ادم توزندگیم بود!!! و یاداون دوران ک میفتم خندم میگیره ک به کی میگفتم عشقم

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2738
من.اوایلش برام سخت افسرده وداغون شده بودم ولی باگذشت زمان یجوری فراموشم شد ک اصلا حس نمیکنم ی روزی ا ...

چقدر گذشت؟؟

خوبی ام داشت؟؟

دوستم به بدی هاش فکر کن و این که لیاقتتو نداشت . من که شوهرم بود جدا شدم الان عین خیالم نیست

مامانمم همش میگه همجین عزا گرفتی انگار چند سال باهاش زیر یه سقف زندگی کردی

چقدر گذشت؟؟ خوبی ام داشت؟؟

اره . ده ماه باهم دوست بودیم خاطرات خیلی خوبی داشتیم همه چی خوب بود آخرش خراب شد...دیگه کات کردم بعد از سه چهارماه کامل از یاد بردمش

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
من.اوایلش برام سخت بود افسرده وداغون شده بودم ولی باگذشت زمان یجوری فراموشم شد ک اصلا حس نمیکنم ی رو ...

منم دقیقا همینطور دیگه دوباره تایپ نمیکنم😆ببین جوری داغون بودم که فک میکردم دیگه زندگی من زندگی نمیشه