2733
2739
عنوان

کیا کات کردن و الان حالشون خوبه!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2317 بازدید | 86 پست
همون قدر كه به احساست لطمه ميخوره به اعتمادت هم لطمه ميخوره . خيلي كاره سختيه كه با هيچ پسري دوست نش ...

من  اینجوری راحت ترم وقتی با اون پسره بودم همش ترس داشتم ک کسی نفهمه.عذاب وجدان داشتم ک دارم گناه میکنم وخانوادم بهم اعتماد دارن و من ازاعتمادشون سواستفاده میکنم الان ک دوس پسر ندارم راضیم  فکرمم درگیرنیس

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من  اینجوری راحت ترم وقتی با اون پسره بودم همش ترس داشتم ک کسی نفهمه.عذاب وجدان داشتم ک دارم گن ...

صداي دوهول از دور خوش است . نزديك دوهول كه ميشي سر و صداش اعصابتو خورد ميكنه . دوست پسر مثل همين دوهوله

2728
اصلا فكر نكن ضرر كردي . ما همه مون سهميه اي از عشق و احساس داريم . دوست پسري كه مياد و بعد از يه مدت ...

چقد قشنگ گفتی😍❤

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
ببخشید میپرسم  سر چی کات میکنن معمولا یا سر چی دعواشون میشه من تا بحال دوست پسر نداشتم کنجکاو ...

یا یکیشون خیانت میکنه یا سر ی چیزی دعواشون میشه دیگه بهم میزنن .یا یکیشون رفتارش سرد میشه..من خودم بچگی کردم با ی پسره دوست شده بودم واقعا دوسش داشتم اونم باحرفاش خامم کرد بهم وعده ازدواج داد... ولی بهانه می اوردو جلو نمی اومد .از رفتارش متوجه شدم نیتش سواستفاده ست. کات کردم

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2740