2733
2734
عنوان

کیا کات کردن و الان حالشون خوبه!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2317 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ۲۱ اون ۲۵ ۳ سال سرد بود به زور جوابمو میداد

همون بهتر ک جداشدی. دوس پسرمن ، ی روزم نبود ک بهم پیام نده وزنگ نزنه با اینکه بهم توجه میکردو سردنبود، باهاش کات کردم دوس پسر تو ک دیگه جای خود

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
همون بهتر ک جداشدی. دوس پسرمن ، ی روزم نبود ک بهم پیام نده وزنگ نزنه با اینکه بهم توجه میکردو سردنبو ...

برا چی کات کردی؟؟

فراموش خواهی شد چنان ک گویی نبودی!
مامانمم همش میگه همجین عزا گرفتی انگار چند سال باهاش زیر یه سقف زندگی کردی

چ مامانای با حالی دارین از رلتون خبر داره😳😳😳

مامان من اولای نامزدی نمیذاشت با نامزدم تلفنی حرف بزنم😂😂

همین الان یه نفر داره واسه داشتن تموم چیزایی که تو داری دعا میکنه...
2740
تازه من نزدیک ۴ سال دوست بودم یک سال اخر هی دعوا و کات میکردیم تا یهو اون ول کرد رفت و هی میومد یه ر ...

ببخشید میپرسم 

سر چی کات میکنن معمولا یا سر چی دعواشون میشه

من تا بحال دوست پسر نداشتم کنجکاوم بدونم دختر پسرا سر چی کات میکنن معمولا🤔

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
اره عزیزم خوشگل و خاص که باشی همینه دیگههه😂💅 همینطور از در و دیوار میریزه واسم😎

چطوری اینقدر دنبالتن

من طلبکارامم ولم کردن😐

چ مامانای با حالی دارین از رلتون خبر داره😳😳😳 مامان من اولای نامزدی نمیذاشت با نامزدم تلفنی حرف ب ...

بعد کات فهمید😂

بعد کات فهمید😂

یا علی😁بازم اگه من بودم الان تیکه تیکه شده بودم یجوری میزد پزشک قانونی تشخیص نمیداد منو کتک زدن یا تریلی از روم رد شده😂

همین الان یه نفر داره واسه داشتن تموم چیزایی که تو داری دعا میکنه...