2737
2739
چرا نباشی  شما هم جای خواهر من    به خدا خواهرم بودی میزدمت  دستتو میکشیدم میا ...

سراین بچه خیلی عذاب کشیدم چندبارخواستم سقطش کنم قرص خوردم داروهای گیاهی وکارایی کردم برای ازبین بردنش ک الان یادم میادازخودم متنفرمیشم کل منطقه ای ک بودیم وگشتم تایه دکترپیداکردم واسه سقط حتی وقتم گرفتم خیلی مصمم بودم تازه بماندچقدرکتکم زدوبهم استرس واردکرد ولی خداخواست ک بیاداین بچه نمیدونم چراواینکه چ حکمتی داشت،فقط الان میدونم ک نمیتونم ازش جداشم وگرنه پدرم گفت مهرت حلال جونت آزادطلاقتومیگیرم برگردهرکاردلت میخوادانجام بده این زندگی نیست ولی دلم راضی نمیشه اصلا😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
یه وقتایی مقصر همه ی بدبختیامون خودمونیم. این ادم از اول اینجوری بود.بچه هم که نمیخواد من موندم چر ...

نمیگم نیستم ولی سرهمین بچه دارشدن کلی باهام بحث ودعوامیکردخودش خواهان بودالان نمیدونم چ مرگشه

2740
خدارو شکر کن پدری داری که حمایتت میکنه بشین فک کن بهترین تصمیمو بگیر شاید شوهرت ازین مطمئنه که هرک ...

آره خداروشکرخانوادم خیلی بفکرمن میگن خودتوداغون نکن ماحمایتت میکنیم برگردفقط ازنگهداری بچه یکم میترسن،باشوهرم خیلی کناراومدم بااومدن بچه هم یه جورایی بیشترمطمن شده

2706